Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenie- Zabij Lurbuka | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Zlecenie: Zabij Lurbuka

Nowy cel główny: Zabij Lurbuka

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i szansa na jego otrzymanie pojawi się w trakcie zaliczania questu Szepty w ciemnościach.

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia - Zlecenie- Zabij Lurbuka | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia. Warto dodać, że do odblokowania kolejnego nadrzędnego questu Mrocznego Bractwa, czyli Przerwane milczenie, wymagane jest zaliczenie co najmniej jednego z otrzymanych pobocznych zleceń, przy czym dobrze byłoby oczywiście wykonać oba. Opuść Sanktuarium Mrocznego Bractwa i otwórz mapę świata. Lurbuka należy odnaleźć w miejscowości Morthal (powyższy screen) zlokalizowanej w północnej części Skyrim, dlatego też to właśnie tam musisz się teraz udać.

Lurbuk jest bardem w lokalnej Gospodzie Ustronna Przystań, znajdującej się w północno-zachodniej części wioski (powyższy screen) - Zlecenie- Zabij Lurbuka | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Lurbuk jest bardem w lokalnej Gospodzie Ustronna Przystań, znajdującej się w północno-zachodniej części wioski (powyższy screen). Jako że mało prawdopodobne jest to, że wyjdzie on w jakimś momencie z gospody, musisz sam do niej wejść.

Nie radzę atakować Lurbuka gdy będzie przebywał w głównej sali gospody, bo wykonując taką czynność zwrócisz niemal na pewno na siebie uwagę lokalnych strażników - Zlecenie- Zabij Lurbuka | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Nie radzę atakować Lurbuka gdy będzie przebywał w głównej sali gospody, bo wykonując taką czynność zwrócisz niemal na pewno na siebie uwagę lokalnych strażników. Zamiast tego lepiej jest zaczekać aż Lurbuk uda się na spoczynek, kładąc się na łóżku w jednym z bocznych pomieszczeń gospody. Kucnij i ostrożnie wejdź do pomieszczenia ze śpiącym bardem. Warto tu oczywiście korzystać z kompletnej zbroi zabójcy, którą otrzymałeś od Astrid w końcówce questu Prawdziwi przyjaciele..., choć być może odnalazłeś w międzyczasie jeszcze lepsze elementy stroju. Zbliż się ostrożnie do Lurbuka (powyższy screen) i pozbądź się go w dowolny sposób, na przykład wbijając sztylet w jego ciało albo trafiając go strzałą w głowę. Po udanej akcji radzę szybko opuścić gospodę, gdyż ciało Lurbuka może zostać z czasem zauważone przez jakiegoś gościa, a niestety pomieszczenie, w którym spał nie ma drzwi.

Nowy cel główny: Zgłoś się ponownie do Nazira

Pozostało Ci już tylko powrócić do Sanktuarium Mrocznego Bractwa i zdać Nazirowi raport z udanej misji. Jeżeli masz zamiar zaliczyć drugi z otrzymanych od niego kontraktów, to warto się oczywiście wstrzymać i wybrać się do kryjówki zabójców dopiero po ukończeniu obu pobocznych misji. Nazir wynagrodzi Cię w złocie.