Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wstrząs | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Wstrząs

Nowy cel główny: Zamknij rozdarcie

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i cechuje się ono losowymi wytycznymi. Polecam je co jakiś czas ponawiać, bo można się w ten sposób wzbogacić oraz podnieść swoje umiejętności związane z walką. Szansa na otrzymanie tego zadania pojawi się nie wcześniej niż po ukończeniu ostatniego nadrzędnego questu Akademii w Zimowej Twierdzy, czyli Oko Magnusa.

Odszukaj maga Tolfdira (zazwyczaj chodzi po głównym placu Akademii lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie ma jeszcze czegoś, o czym chciałby Ci powiedzieć (powyższy screen) - Wstrząs | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Odszukaj maga Tolfdira (zazwyczaj chodzi po głównym placu Akademii lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie ma jeszcze czegoś, o czym chciałby Ci powiedzieć (powyższy screen). Mag może w rezultacie (niekoniecznie musi) zlecić Ci opisywany quest, informując Cię, że w losowo wybranej części Skyrim pojawiła się anomalia i że trzeba będzie doprowadzić do jej zamknięcia.

Nowy cel główny: Wróć do Tolfdira

Otwórz mapę świata i udaj się w oznaczone przez grę miejsce - Wstrząs | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Otwórz mapę świata i udaj się w oznaczone przez grę miejsce. Po dotarciu do celu podróży przystąp do atakowania znanych Ci z wcześniejszych questów magicznych anomalii (powyższy screen). Możesz tu zgodnie z sugestią Tolfdira używać Laski Magnusa, ale nie jest to wymagane. Jeśli Twoja postać świetnie włada bronią lub dysponuje potężnymi czarami ofensywnymi, to nawet lepiej jest tylko z nich korzystać. Po zlikwidowaniu wszystkich anomalii powróć do Tolfdira. Mag wynagrodzi Cię w złocie, ale tylko jeśli zamknięta przez Ciebie anomalia nie znajdowała się na terenie Akademii.