Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spotkanie się z Delphine | Ostrze w ciemnościach | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do TES V: Skyrim zamieściliśmy opis przejścia początkowej części głównego questu Ostrze w ciemnościach. Wprowadzenie do tego zadania jest proste - wystarczy spotkać się z Delphine w Gospodzie Pod Śpiącym Gigantem.

Nowy cel główny: Pomów z Delphine

Uwaga! Do rozwiązywania tego zadania radzę przystąpić dopiero po zaliczeniu głównego questu Róg Jurgena Wiatrowładnego, czyli po wybraniu się z przekazanym przez Delphine rogiem do Siwobrodych.

Przejdź do wschodniego pomieszczenia gospody Pod Śpiącym Gigantem (powyższy screen) i zgodnie z życzeniem Delphine zamknij za sobą drzwi - Spotkanie się z Delphine | Ostrze w ciemnościach | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Przejdź do wschodniego pomieszczenia gospody Pod Śpiącym Gigantem (powyższy screen) i zgodnie z życzeniem Delphine zamknij za sobą drzwi. Zaczekaj teraz aż kobieta skorzysta z ukrytego przełącznika, doprowadzając do odblokowania przejścia do piwnicy gospody. Zejdź po schodach na dół.

Zbliż się do stołu, przy którym ustawi się Delphine celem zainicjowania z nią pełnoprawnej rozmowy (powyższy screen) - Spotkanie się z Delphine | Ostrze w ciemnościach | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zbliż się do stołu, przy którym ustawi się Delphine celem zainicjowania z nią pełnoprawnej rozmowy (powyższy screen). Kobieta poinformuje Cię, że od dawna szukała Smoczego Dziecięcia, które według jej wiedzy zostało stworzone jest do niszczenia smoków poprzez wchłanianie ich dusz. Od Delphine dowiesz się też o tym, że w całym Skyrim do życia powracają smoki i jako miejsce kolejnego "przebudzenia" wytypowany został starożytny smoczy kurhan w okolicy Gajkyne. Delphine będzie chciała się tam udać celem zgładzenia nowo narodzonego smoka. Na sam koniec rozmowy musisz zadecydować czy chcesz udać się tam w pojedynkę, spotykając się z Delphine na miejscu, czy odbyć wspólną podróż. Ja polecam to drugie rozwiązanie, chyba że odkryłeś już wcześniej Gajkyne (lub położony niedaleko Wichrowy Tron) i tym samym będziesz mógł skorzystać z opcji szybkiej podróży.