Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Reputacja - Biała Grań - Fałszywa amnestia | Questy Gildii Złodziei | Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Reputacja: Biała Grań - Fałszywa amnestia

Nowy cel główny: Porozmawiaj z Olfridem Dziecięciem-Wojny

Uwaga! Zadanie to otrzymasz po wypełnieniu przynajmniej pięciu dodatkowych misji w mieście Biała Grań (zaproponować Ci je mogą Vex albo Delvin Mallory z Wyszczerbionej Bani).

Uwaga! Zaliczenie wszystkich zadań z sekcji Reputacja oraz pomyślne zakończenie głównego wątku Gildii Złodziei pozwoli Ci na zostanie jej mistrzem.

Dotrzyj do Białej Grani i spotkaj się z Olfridem Dziecięciem-Wojny - najpewniej natkniesz się na niego podczas jednego z jego spacerów po mieście - Reputacja - Biała Grań - Fałszywa amnestia | Questy Gildii Złodziei | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Dotrzyj do Białej Grani i spotkaj się z Olfridem Dziecięciem-Wojny - najpewniej natkniesz się na niego podczas jednego z jego spacerów po mieście. W czasie rozmowy dowiesz się, że przyjaciel norda, Arn, jest przetrzymywany w lochu. Jest to szczęście w nieszczęściu - władze miejskie zamknęły go za pijaństwo, jednak zarzuty ciążące na nim w odległej Samotni sprawią, że po ekstradycji zostanie na nim dokonana egzekucja. Fart Arna polega na tym, że strażnicy Białej Grani jeszcze nie wiedzą o zagranicznych przewinach mężczyzny. Jeśli przejmiesz list gończy oraz wykreślisz imię norda z akt, będzie on mógł żyć długo i szczęśliwie.

Nowy cel główny: Sfałszuj wpis w rejestrze więziennym

Nowy cel główny: Wykradnij list obciążający Arda

Skieruj się do Smoczej Przystani - to wielka twierdza, górująca nad całym miastem. Po wejściu do środka, wespnij się po schodach na pierwsze piętro, po czym wejdź do Kwatery Jarla Smoczej Przystani. Istotne jest to, abyś podczas skradania się pomiędzy pomieszczeniami nie został zatrzymany przez straże, a przede wszystkim nie podjął z nimi walki (poskutkuje to zawaleniem całego zadania). Jeśli zasłużyłeś sobie na zaufanie jarla i zostałeś tanem w zadaniu Budzenie smoka (główny wątek fabularny), będziesz mógł przechadzać się po całym zamku bez żadnych problemów.

Kiedy już będziesz u góry, sfałszuj wpis w rejestrze więźniów (screen powyżej) - księgę znajdziesz w sypialni Proventussa Avenicci, po prawej stronie korytarza - Reputacja - Biała Grań - Fałszywa amnestia | Questy Gildii Złodziei | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Kiedy już będziesz u góry, sfałszuj wpis w rejestrze więźniów (screen powyżej) - księgę znajdziesz w sypialni Proventussa Avenicci, po prawej stronie korytarza. Kiedy zabawę w skrybę będziesz już miał za sobą, wejdź po schodach jeszcze wyżej i w gabinecie jarla zatroszcz się o list z Samotni (screen poniżej).

Po wykonaniu misji wróć do Olfrida Dziecięcia-Wojny i odbierz od niego nagrodę - Reputacja - Biała Grań - Fałszywa amnestia | Questy Gildii Złodziei | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po wykonaniu misji wróć do Olfrida Dziecięcia-Wojny i odbierz od niego nagrodę. Na odchodnym mężczyzna powie Ci jeszcze, że gdyby Delvin Mallory potrzebował jego pomocy, to może na nią liczyć.