Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Informacje wstępne

Akademia w Zimowej Twierdzy to miejsce zrzeszające osoby władające magią i pełniące rolę swego rodzaju gildii magów. Jeżeli Twoja postać zamierza specjalizować się w korzystaniu z magii, to Akademię warto oczywiście odwiedzić we wczesnym stadium rozgrywki. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że biorąc udział w questach Akademii oraz wchodząc w interakcje z zamieszkującymi ją magami będziesz mógł zdecydowanie szybciej podnieść swoje umiejętności oraz uzyskać dostęp do cennych elementów ekwipunku. Jeżeli z kolei magii w ogóle nie zamierzasz używać lub jedynie w bardzo ograniczonym zakresie, to wizytę w Akademii możesz odłożyć na później, tym bardziej, że jest z nią związany główny quest Pradawna wiedza. Co ciekawe, decydując się na taki krok będziesz mógł przedostać się do wnętrza Akademii bez konieczności wykazywania się magicznymi zdolnościami.

Na questy Akademii w Zimowej Twierdzy składa się zarówno kilka głównych zadań, jak i szereg pobocznych, związanych czy to z eksploracją różnych obszarów tej lokacji czy udzielaniem pomocy zamieszkującym ją magom - Informacje wstępne | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Na questy Akademii w Zimowej Twierdzy składa się zarówno kilka głównych zadań, jak i szereg pobocznych, związanych czy to z eksploracją różnych obszarów tej lokacji czy udzielaniem pomocy zamieszkującym ją magom. Ci ostatni mogą Cię również podszkolić w różnych szkołach magii, przyśpieszając tym samym proces awansowania na kolejne poziomy doświadczenia. Sama akademia znajduje się w północno-wschodnim narożniku Skyrim i prowadzi do niej długi most, który łączy ją z pobliską miejscowością Zimowa Twierdza (powyższy screen). Po tym jak zaliczysz "rozmowę wstępną" uzyskasz dostęp do większości pomieszczeń Akademii i z ważniejszych lokacji jedynie kwatera arcymaga będzie zamknięta. Warto dodać, że w trakcie pobytu w Akademii możesz do woli korzystać z przydzielonego Ci pomieszczenia, w którym znajduje się między innymi łóżko.