Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne - Porozmawiaj z Delvinem i dowiedz się więcej o Gildii Złodziei | Questy Gildii Złodziei Skyrim poradnik, solucja

Różne: Porozmawiaj z Delvinem i dowiedz się więcej o Gildii Złodziei

Nowy cel główny: Pomów z Delvinem

Uwaga! Zadanie to jest dostępne dopiero od momentu, w którym staniesz się członkiem Gildii Złodziei!

Rozmowa jest tylko pretekstem do rozpoczęcia większego cyklu questów - sytuacja Gildii nie jest bowiem zbyt ciekawa, a jej szybkie poprawienie powinno być jednym z Twoich głównych celów. Z tej też przyczyny możesz poprosić Delvina Mallorego o dodatkowe zlecenia - od fałszowania rachunków począwszy, poprzez zwykłe robienie zamieszania, aż po popularne "łowienie" (jak złodzieje nazywają kradzież kieszonkową). W jednej chwili możesz wykonywać tylko jedno zadanie, więc przed dokonaniem wyboru dobrze się zastanów. Jeśli nie masz ochoty wykonywać tego typu zleceń, żaden problem - i tak są to questy poboczne, w związku z czym ich zaliczenie nie jest obowiązkowe. Kiedy wykonasz przynajmniej pięć tego typu zadań w danym mieście, odblokujesz bonusowe misje, przybliżające Cię do zostania Mistrzem Gildii (patrz sekcja: Reputacja).

Wszystkie misje zlecone przez Delvina rozgrywają się dość daleko od Pękniny - w miastach takich jak Markart, Biała Grań, Wichrowy Tron czy Samotnia - Różne - Porozmawiaj z Delvinem i dowiedz się więcej o Gildii Złodziei | Questy Gildii Złodziei - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Wszystkie misje zlecone przez Delvina rozgrywają się dość daleko od Pękniny - w miastach takich jak Markart, Biała Grań, Wichrowy Tron czy Samotnia. Jeżeli jeszcze nie dotarłeś do tych obszarów, będziesz musiał się do nich dostać.

Odblokowany quest Gildii Złodziei: Na ryby

Odblokowany quest Gildii Złodziei: Robota papierkowa

Odblokowany quest Gildii Złodziei: Ryzykowna robota