Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pod nowym kierownictwem | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Pod nowym kierownictwem

Nowy cel główny: Porozmawiaj z Brynjolfem na temat stanowiska Mistrza Gildii

Uwaga! Zadanie to jest dostępne dopiero po zakończeniu wątku głównego Gildii Złodziei oraz zaliczeniu wszystkich dodatkowych zadań z sekcji Reputacja!

Po tym, jak zabiłeś Mercera Freya i doprowadziłeś Gildię do rozkwitu, chyba nikt nie może mieć wątpliwości co do tego, kto powinien zostać jej nowym Mistrzem - Pod nowym kierownictwem | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po tym, jak zabiłeś Mercera Freya i doprowadziłeś Gildię do rozkwitu, chyba nikt nie może mieć wątpliwości co do tego, kto powinien zostać jej nowym Mistrzem. Kiedy spotkasz się z Brynjolfem i porozmawiasz z nim, każe Ci on udać się do centralnej części Wyszczerbionej Bani i tam przyjąć nowe, zaszczytne stanowisko.

Nowy cel główny: Udaj się do wnętrza zbiornika

Nowy cel główny: Zostań Mistrzem Gildii Złodziei

Po tym, jak wejdziesz do Wyszczerbionej Bani i staniesz pośrodku zbiornika, odbędzie się krótka, acz treściwa ceremonia. Dookoła Ciebie zbiorą się wszyscy członkowie Gildii, a Brynjolf, Vex, Delvin Mallory oraz Karliah ogłoszą Cię Mistrzem Gildii. Od tego momentu będziesz mógł dumnie przewodzić tej organizacji.

Po oficjalnej uroczystości powinieneś jeszcze porozmawiać z Brynjolfem na temat Twoich nowych przywilejów i obowiązków - Pod nowym kierownictwem | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po oficjalnej uroczystości powinieneś jeszcze porozmawiać z Brynjolfem na temat Twoich nowych przywilejów i obowiązków. Nie martw się jednak - ciężar korony z pewnością Cię nie przytłoczy.

Nowy cel główny: Porozmawiaj z Brynjolfem o obowiązkach Mistrza Gildii

W czasie krótkiej, męskiej rozmowy z rudobrodym złodziejem dowiesz się, że Twoim zadaniem jest utrzymanie spokoju w Gildii i opiekowanie się wszystkimi jej członkami. Nie jest to zbyt trudne wyzwanie - jak z pewnością zdążyłeś już spostrzec, większość złodziei to prawdziwi zawodowcy, przez co nie będziesz miał z nimi problemu.

Jeśli zapytasz Brynjolfa, czy to już wszystko, co ma Ci do powiedzenia, zasugeruje on, że powinieneś porozmawiać z Tonilią na temat nowego pancerza - Pod nowym kierownictwem | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jeśli zapytasz Brynjolfa, czy to już wszystko, co ma Ci do powiedzenia, zasugeruje on, że powinieneś porozmawiać z Tonilią na temat nowego pancerza. Do tego otrzymasz niezwykły amulet znacznie zwiększający Twoją umiejętność Retoryki oraz sprawiający, że prawie wszystkie próby perswazji zakończą się sukcesem. Ponadto otrzymasz klucz do skrzyni z haraczami - co jakiś czas znajdziesz w niej nieco kosztowności, które możesz uznać za swoje.

Nowy cel główny: Odbierz od Tonilii pancerz przywódcy Gildii

Jako Mistrz Gildii możesz korzystać z pewnych przywilejów - jednym z nich jest noszenie specjalnego, potężnego pancerza. Kiedy pójdziesz do Tonilii i poprosisz ją o niego, otrzymasz wspaniałą lekką zbroję - taką samą, jaką noszą Brynjolf, Vex czy Delvin Mallory.

Mimo niebywałego zaszczytu, jakim jest noszenie zbroi mistrza gildii, lepiej zrobisz używając tego, który pozyskałeś zostając Słowikiem - Pod nowym kierownictwem | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Mimo niebywałego zaszczytu, jakim jest noszenie zbroi mistrza gildii, lepiej zrobisz używając tego, który pozyskałeś zostając Słowikiem. Powód jest prosty - Twój nowy pancerz posiada nieco gorsze statystyki:

Zbroja mistrza gildii: udźwig zwiększony o 50

Rękawiczki mistrza gildii: otwieranie zamków łatwiejsze o 35%

Kaptur mistrza gildii: ceny lepsze o 20%

Buty mistrza gildii: kradzież kieszonkowa lepsza o 35%