Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaproszenie zwaśnionych stron do negocjacji | Niekończąca się pora roku | Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim znajduje się opis przejścia początkowych fragmentów głównego zadania Niekończąca się pora roku. Główny bohater musi spotkać się z kilkoma ważnymi NPC-ami po to żeby zaprosić je do stołu negocjacyjnego.

Uwaga! Quest ten pojawi się w Twoim dzienniku tylko jeżeli w trakcie rozwiązywania głównego zadania Upadły nie udało Ci się nakłonić jarla Białej Grani do natychmiastowego przygotowania Smoczej Przystani do uwięzienia smoka, a zamiast tego poproszony zostałeś o zajęcie się wynegocjowaniem warunków zawarcia rozejmu.

Nowy cel główny: Pomów z Arngeirem

Wyjdź ze Smoczej Przystani, otwórz mapę świata i wybierz się do Wysokiego Hrothgaru - Zaproszenie zwaśnionych stron do negocjacji | Niekończąca się pora roku | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Wyjdź ze Smoczej Przystani, otwórz mapę świata i wybierz się do Wysokiego Hrothgaru. Wejdź do budynku klasztoru i zlokalizuj Arngeira. W trakcie rozmowy musisz nakłonić Siwobrodego do zezwolenia na zorganizowanie spotkania przedstawicieli Legionu Cesarskiego i Gromowładnych z zamiarem wynegocjowania warunków zawarcia tymczasowego rozejmu (powyższy screen).

Nowy cel główny: Porozmawiaj z Ulfrikiem Gromowładnym; Nowy cel główny: Porozmawiaj z generałem Tulliusem

Liderów zwaśnionych ugrupowań możesz odwiedzić w dowolnej kolejności, ale dla zachowania pewnego porządku najpierw polecam spotkać się z Ulfrikiem Gromowładnym - Zaproszenie zwaśnionych stron do negocjacji | Niekończąca się pora roku | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Liderów zwaśnionych ugrupowań możesz odwiedzić w dowolnej kolejności, ale dla zachowania pewnego porządku najpierw polecam spotkać się z Ulfrikiem Gromowładnym. Jeżeli miałeś już okazję porozmawiać wcześniej z tą postacią, to będziesz zapewne pamiętał gdzie należy jej szukać. W przeciwnym wypadku zapoznaj się z tutejszymi wskazówkami. Musisz mianowicie wybrać się do Wichrowego Tronu (wschodnia część Skyrim), a po dotarciu na miejsce skierować się do zlokalizowanego w północnej części miasta Pałacu Królów (powyższy screen).

Odszukaj Ulfrika (upewnij się, że odwiedzasz go za dnia) i zainicjuj z nim rozmowę - Zaproszenie zwaśnionych stron do negocjacji | Niekończąca się pora roku | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Odszukaj Ulfrika (upewnij się, że odwiedzasz go za dnia) i zainicjuj z nim rozmowę. Przebieg spotkania będzie oczywiście uzależniony od tego czy znacie się już czy spotykacie w cztery oczy po raz pierwszy (w tym drugim przypadku konieczne może się okazać ponowne zainicjowanie rozmowy).

Z przekonaniem Ulfrika do wybrania się na rozmowy pokojowe w Wysokim Hrothgarze nie powinno być dużych problemów. Jeżeli grasz postacią z wysoko rozwiniętą Retoryką, to możesz zastosować próbę przekonania Ulfrika do swojego stanowiska (powyższy screen), ale i bez tego lider Gromowładnych zaakceptuje zaproszenie.

Teraz wyrusz na spotkanie z generałem Tulliusem - Zaproszenie zwaśnionych stron do negocjacji | Niekończąca się pora roku | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Teraz wyrusz na spotkanie z generałem Tulliusem. Jeżeli miałeś już okazję porozmawiać wcześniej z tą postacią, to będziesz zapewne pamiętał gdzie należy jej szukać. W przeciwnym wypadku zapoznaj się z tutejszymi wskazówkami. Musisz mianowicie wybrać się do Samotni, a po dotarciu na miejsce skierować się do zlokalizowanego w północno-zachodniej części miasta zamku Dour (powyższy screen).

Odszukaj Tulliusa (upewnij się, że odwiedzasz go za dnia) i zainicjuj z nim rozmowę - Zaproszenie zwaśnionych stron do negocjacji | Niekończąca się pora roku | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Odszukaj Tulliusa (upewnij się, że odwiedzasz go za dnia) i zainicjuj z nim rozmowę. Przebieg spotkania będzie oczywiście uzależniony od tego czy znacie się już czy spotykacie w cztery oczy po raz pierwszy (w tym drugim przypadku konieczne może się okazać ponowne zainicjowanie rozmowy). Z przekonaniem Tulliusa do wybrania się na rozmowy pokojowe w Wysokim Hrothgarze nie powinno być dużych problemów. Jeżeli grasz postacią z wysoko rozwiniętą Retoryką, to możesz zastosować próbę przekonania Tulliusa do swojego stanowiska (powyższy screen), ale i bez tego lider Legionu Cesarskiego zaakceptuje zaproszenie.