Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne - Klejnoty duszy | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Różne: Klejnoty duszy

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i nie jest nawet wyświetlane w dzienniku bohatera, ale warto je co jakiś czas ponawiać, szczególnie jeśli dysponujesz nadmiarem klejnotów duszy i chcesz się ich pozbyć za dobrą cenę. Szansa na otrzymanie tego zadania pojawi się nie wcześniej niż po ukończeniu pierwszego nadrzędnego questu Akademii w Zimowej Twierdzy, czyli Trudne początki.

Odszukaj maga Sergiusa Turrianusa (zazwyczaj chodzi po głównym placu lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie potrzebuje pomocy z Twojej strony - Różne - Klejnoty duszy | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Odszukaj maga Sergiusa Turrianusa (zazwyczaj chodzi po głównym placu lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie potrzebuje pomocy z Twojej strony. Jednym ze zleconych przez tego maga zadań może być dostarczenie mu losowej liczby klejnotów duszy o losowej jakości (najczęściej są to drobne, pomniejsze lub pospolite klejnoty). Jeżeli dysponujesz właściwymi klejnotami, to możesz mu je od razu przekazać. W przeciwnym wypadku musisz wyruszyć na ich poszukiwania. Nie polecam kupować klejnotów duszy, bo zaprzeczyłoby to sensowi wykonywania tego questu. O wiele lepiej jest się za nimi rozejrzeć. W Akademii klejnoty duszy odnajdziesz przede wszystkim w komnatach magów, przy czym w większości przypadków wymagana jest ich kradzież. Możesz też co jakiś czas sprawdzać mistyczne punkty ogniskujące, czyli wielkie słupy świata odnajdywane w głównych miejscach Akademii. W nagrodę za dostarczenie Sergiusowi klejnotów otrzymasz złoto.