Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bitwa o miasto Wichrowy Tron | Questy Legionu Cesarskiego | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Bitwa o miasto Wichrowy Tron

Nowy cel główny: Generał Tullius ma dla Ciebie rozkazy

Uwaga! Misję tę otrzymuje się w trakcie przechodzenia zadania Ponowne zjednoczenie Skyrim i dotyczy ona najważniejszej bitwy kampanii Legionu Cesarskiego, czyli zajęcia Wichrowego Tronu będącego główną siedzibą Gromowładnych.

Otwórz mapę świata, a powinieneś zauważyć, że Wichrowy Tron zniknął chwilowo z listy lokacji, do których można się przenieść - Bitwa o miasto Wichrowy Tron | Questy Legionu Cesarskiego | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Otwórz mapę świata, a powinieneś zauważyć, że Wichrowy Tron zniknął chwilowo z listy lokacji, do których można się przenieść. Nie oznacza to na szczęście, że nie możesz skorzystać z opcji szybkiej podróży, bo równie dobrze możesz przenieść się do znajdujących się na południe od miasta stajni w Wichrowym Tronie (powyższy screen). Jeśli nie chcesz w ogóle używać szybkiej podróży to wyrusz na północ, docierając do twierdzy od południowej strony.

Po dotarciu na miejsce skieruj się na północ, czyli w stronę głównego wejścia do Wichrowego Tronu - Bitwa o miasto Wichrowy Tron | Questy Legionu Cesarskiego | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po dotarciu na miejsce skieruj się na północ, czyli w stronę głównego wejścia do Wichrowego Tronu. Po kilku chwilach zauważysz generała Tulliusa i musisz zaczekać aż wygłosi przemówienie (powyższy screen), zagrzewając swoich żołnierzy do walki. Koniecznie zapisz w tym miejscu stan gry i dopiero wtedy podejdź do dużej bramy z zamiarem rozpoczęcia ataku na miasto.

Nowy cel główny: Zmuś Ulfrica Gromowładnego do kapitulacji

Oznaczenia na mapie: Czerwone linie - Ścieżki przemarszu; 1 - Miejsce startu; 2 - Wejście do Pałacu Królów; X - Nadające się do zniszczenia barykady - Bitwa o miasto Wichrowy Tron | Questy Legionu Cesarskiego | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Oznaczenia na mapie: Czerwone linie - Ścieżki przemarszu; 1 - Miejsce startu; 2 - Wejście do Pałacu Królów; X - Nadające się do zniszczenia barykady.

Na początek kilka słów na temat walk, w których weźmiesz udział. Bitwa ta cechuje się mianowicie dość nietypowymi założeniami, albowiem do Pałacu Królów, czyli siedziby Ulfrika Gromowładnego, nie będziesz mógł dotrzeć kierując się w linii prostej na północ. Drogę do pałacu i wielu innych części miasta będą blokowały fragmenty zawalonych konstrukcji czy płonące barykady, zmuszając Cię tym samym do podążania ustaloną i dość liniową ścieżką.

Ważną wiadomością jest to, że po drodze nie będziesz musiał za wszelką cenę likwidować wszystkich napotkanych gromowładnych żołnierzy, albowiem obie walczące ze sobą strony dość regularnie będą dosyłały nowych wojowników na miejsce osób, którzy zginęły na polu bitwy. Radzę więc skupiać się jedynie na zabijaniu tych jednostek wroga, które będą zagrażały Twojemu bezpieczeństwu i jednocześnie wyraźnie stawały Ci na drodze do kolejnych części miasta. Podobnie jak we wcześniej stoczonych bitwach, pamiętaj o unikaniu stosowania ataków o charakterze obszarowym i zawsze pilnuj się kogo atakujesz, bo w szale bitewnym dość trudno będzie rozróżnić Cesarskich oraz Gromowładnych.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie