Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

(Ostrza) Przynieś Esbernowi smoczą łuskę i smoczą kość | Questy Ostrzy i Siwobrodych Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry TES V: Skyrim znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Ostrzy zatytułowanego Przynieś Esbernowi smoczą łuskę i smoczką kość. Wyjaśniliśmy ogólne założenia pozyskiwania tych bardzo rzadkich składników do craftingu - wymagane jest eliminowanie smoków.

Do tego questu możesz przystąpić dopiero po ukończeniu pierwszego zadania dla Esberna, czyli (Ostrza) Wypytaj Esberna o smocze legowiska - (Ostrza) Przynieś Esbernowi smoczą łuskę i smoczą kość | Questy Ostrzy i Siwobrodych - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Do tego questu możesz przystąpić dopiero po ukończeniu pierwszego zadania dla Esberna, czyli (Ostrza) Wypytaj Esberna o smocze legowiska.

Esbern poprosi Cię o przyniesienie mu jednej smoczej łuski i jednej smoczej kości. Jeżeli posłuchałeś mojej rady i zbadałeś zwłoki zabitego niedawno smoka (powyższy screen), to składnikami tymi powinieneś już dysponować. W przeciwnym wypadku możesz powrócić do tej samej lokacji lub dowolnej innej, w której walczyłeś wcześniej ze smokami (w ostateczności możesz też zaczekać na nowe spotkanie z jakimś smokiem).

Przekaż Esbernowi poszukiwane przez niego składniki, a w zamian otrzymasz miksturę Esberna., którą warto oczywiście wypić. Działanie wspomnianej mikstury polega na zmniejszeniu o 10 procent obrażeń zadawanych przez smoki.