Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kłopoty w Skyrim | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Kłopoty w Skyrim

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne, przy czym jego zaliczenie może przybliżyć Cię do odblokowania kolejnego nadrzędnego questu Towarzyszy.

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Farkas - Kłopoty w Skyrim | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Farkas. Po tym jak zgodzisz się na wykonanie zlecenia zostaniesz poproszony o zgładzenie przywódcy losowo wybranego ugrupowania, które okupuje losowo wybraną lokację w świecie gry. Wyjdź z Białej Grani i wybierz się w oznaczone przez grę miejsce. W pierwszej kolejności zmuszony zostaniesz zapewne do pozbycia się przeciwników zajmujących tereny wokół siedziby wrogiego ugrupowania (powyższy screen).

Po oczyszczeniu okolicy będziesz mógł wejść do środka i zająć się odnalezieniem przywódcy (powyższy screen) - Kłopoty w Skyrim | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po oczyszczeniu okolicy będziesz mógł wejść do środka i zająć się odnalezieniem przywódcy (powyższy screen). Będzie on oczywiście znacznie silniejszy od pozostałych członków reprezentowanego ugrupowania, co nie znaczy, że nie spotkasz w danym miejscu innych równie wymagających przeciwników. Najważniejszą wiadomością jest jednak to, że zginąć musi jedynie przywódca, tak więc po jego zgładzeniu możesz od razu opuścić dane miejsce. Możesz już powrócić do Farkasa i odebrać nagrodę w postaci złota.