Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenie- Zabij Helvarda | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Zlecenie: Zabij Helvarda

Nowy cel główny: Zabij Helvarda

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne. Możesz się nim zająć po zaliczeniu questu Przerwane milczenie i wykonaniu wszystkich poprzednich kontraktów. Jest ono odblokowywane w parze z kontraktem Zlecenie: Zabij Malurila.

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia - Zlecenie- Zabij Helvarda | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

W celu odblokowania tego zadania musisz w rozmowie z Nazirem poprosić go o nowe zlecenia. Warto dodać, że zlecenie to zostanie odblokowane wraz z innym i dojdzie do tego tylko jeżeli wykonałeś już wszystkie poprzednie poboczne kontrakty. Opuść Sanktuarium Mrocznego Bractwa i otwórz mapę świata. Helvard jest huskarlem w miejscowości Falkret (powyższy screen0, która jest zlokalizowana niedaleko Sanktuarium i przez to została już zapewne przez Ciebie odkryta.

Helvarda można przez cały dzień odnaleźć wewnątrz znajdującego się przy głównej ulicy długiego domu jarla (powyższy screen) - Zlecenie- Zabij Helvarda | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Helvarda można przez cały dzień odnaleźć wewnątrz znajdującego się przy głównej ulicy długiego domu jarla (powyższy screen). Nie polecam jednak atakować go w obecności innych postaci, bo w takiej sytuacji zostaniesz od razu zaatakowany przez strażników i nawet jeśli się poddasz będziesz musiał zapłacić grzywnę lub pójść do aresztu.

O wiele lepiej jest pozostać w domu jarla i zaczekać na nastanie nocy, albowiem Helvard powinien udać się na spoczynek do swojego pokoju na piętrze - Zlecenie- Zabij Helvarda | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

O wiele lepiej jest pozostać w domu jarla i zaczekać na nastanie nocy, albowiem Helvard powinien udać się na spoczynek do swojego pokoju na piętrze. Zaczekaj aż inne osoby zachowają się tak samo i ostrożnie zakradnij się do pokoju huskarla, zamykając za sobą drzwi i zbliżając się do łóżka (powyższy screen). Pozbądź się Helvarda w dowolny sposób, na przykład wbijając sztylet w jego ciało albo trafiając go strzałą w głowę.

Nowy cel główny: Zgłoś się ponownie do Nazira

Pozostało Ci już tylko powrócić do Sanktuarium Mrocznego Bractwa i zdać Nazirowi raport z udanej misji. Jeżeli masz zamiar zaliczyć drugi z otrzymanych od niego kontraktów, to warto się oczywiście wstrzymać i wybrać się do kryjówki zabójców dopiero po ukończeniu obu pobocznych misji. Nazir wynagrodzi Cię w złocie.