Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Informacje wstępne

Głównym zadaniem Gildii Złodziei jest dokonywanie zuchwałych, często spektakularnych kradzieży, na ogół bez użycia przemocy. Proste włamania i przejmowanie cudzych sakiewek to jednak nie jedyne zajęcia członków tej organizacji. Wielu z nich zarabia krocie na fałszowaniu dokumentów, podrzucaniu fałszywych dowodów czy innych operacjach wymagających znacznej dyskrecji. Jeśli taki styl gry odpowiada Twemu gustowi, siedzibę Gildii Złodziei odnajdziesz w Pękninie - niewielkim mieście na południowo-wschodnim skraju krainy. To właśnie tam, po wejściu do kanałów, dotrzesz do Wyszczerbionej Bani - podziemnej karczmy, w której zwykli siedzieć najlepsi kieszonkowcy Skyrim (patrz screen niżej).

Jako, że znaczna część zadań zlecanych przez Gildię nie wymaga przemocy, wstąpić do niej może postać na dowolnym poziomie doświadczenia. Jeśli tylko będziesz poruszał się po cichu i rozsądnie korzystał z umiejętności skradania, z pewnością poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Wykonywane misje będą przy okazji świetnym treningiem przed innymi wyzwaniami, takimi jak członkostwo w Mrocznym Bractwie - w obu tych organizacjach dyskrecja i subtelność są bardzo cenione.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie