Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spotkanie się z norskimi wojownikami | Sovngard | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Ta strona poradnika do The Elder Scrolls V: Skyrim zawiera opis przejścia jednego z fragmentów głównej misji Sovngard. Konkretnie mowa tu o spotkaniu z norskimi wojownikami, którzy będą mogli towarzyszyć głównemu bohaterowi w finałowej bitwie gry.

Nowy cel główny: Porozmawiaj z bohaterami Sovngardu

Możesz już przejść po moście, do którego dostępu bronił Tsun - Spotkanie się z norskimi wojownikami | Sovngard | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Możesz już przejść po moście, do którego dostępu bronił Tsun. Po kilku chwilach powinieneś znaleźć się przy Dworze Męstwa (powyższy screen) i musisz oczywiście skierować się w stronę głównej bramy wejściowej. Po znalezieniu się w Komnacie Męstwa wysłuchaj krótkiej rozmowy z Ysgramorem, który wskaże Ci gdzie należy szukać bohaterów Sovngardu.

Wspomniani bohaterowie stoją po prawej stronie (powyższy screen) i będą to Hakon, Gormaith Złoty-Jelec oraz Felldir - Spotkanie się z norskimi wojownikami | Sovngard | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Wspomniani bohaterowie stoją po prawej stronie (powyższy screen) i będą to Hakon, Gormaith Złoty-Jelec oraz Felldir. Nie trzeba rozmawiać z każdym z nich z osobna, gdyż wystarczy wysłuchać tego co mają do powiedzenia. Bohaterowie wkrótce wyruszą na wspólną bitwę z Alduinem, przy czym tym zajmiesz się już w ramach kolejnego głównego questu.

Odblokowany główny quest: Zabójca smoków