Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapy skarbów (I) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zamieściliśmy opis mapy skarbu Fortu Neugrad oraz opis pierwszej mapy skarbów. Dowiesz się jak odczytywać mapy i gdzie prowadzą. Nie są to pełnoprawne poboczne questy, a bardziej opcjonalne aktywności, dzięki którym możesz docierać do poukrywanych po świecie gry skrzyń z wartościowym lootem.

Wprowadzenie

W czasie swoich podróży po Skyrim prędzej czy później zdarzy Ci się znaleźć którąś z jedenastu map skarbów rozsianych po całej krainie. Każda z nich prowadzi do skrzyni pełnej kosztowności. Co ciekawe, kufry pojawiają się w świecie gry dopiero po odnalezieniu odpowiedniej mapy - nie może więc być mowy o samodzielnych poszukiwaniach.

Jako, że odnalezienie wszystkich map jest bardzo problematyczne, opisaliśmy ich rozmieszczenie, wskazując również na miejsca, gdzie można odnaleźć same skarby - Mapy skarbów (I) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jako, że odnalezienie wszystkich map jest bardzo problematyczne, opisaliśmy ich rozmieszczenie, wskazując również na miejsca, gdzie można odnaleźć same skarby. Zadanie to nie jest w zasadzie questem (nie pojawia się w dzienniku pod klawiszem J), jednak stanowi fajną ciekawostkę.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie