Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krew na lodzie (2) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry TES V: Skyrim zawiera drugą część opisu przejścia pobocznego questu Krew na lodzie. Sterowana postać musi kontynuować rozpoczęte śledztwo. Do przepytania jest kilka nowych osób i w finałowej części misji dochodzi do schwytania seryjnego mordercy z Wichrowego Tronu.

Nowy cel główny: Poszukaj śladów

Kiedy znajdziesz się wewnątrz posiadłości, spójrz na podłogę. Ślady krwi, które na niej zauważysz, będą wiodły do dużej skrzyni pod ścianą. Kiedy ją otworzysz, znajdziesz w niej dziennik osoby nazywającej siebie Rzeźnikiem oraz stertę ulotek, ostrzegających przed tym mordercą.

Jeśli przeczytasz zapiski Rzeźnika, stanie się dla Ciebie jasne, że masz do czynienia z szalonym magiem-nekromantą - Krew na lodzie (2) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jeśli przeczytasz zapiski Rzeźnika, stanie się dla Ciebie jasne, że masz do czynienia z szalonym magiem-nekromantą. Wycina on ze swych ofiar różne części ciała, aby używać ich w jakiegoś rodzaju rytuale. Następną jego ofiarą będzie kobieta o imieniu Sussana, którą morderca zamierza napaść, gdy ta będzie wychodziła z Knota dzisiaj wieczorem.

Zanim wyruszysz kobiecie na ratunek, rozejrzyj się jeszcze po domostwie - Krew na lodzie (2) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zanim wyruszysz kobiecie na ratunek, rozejrzyj się jeszcze po domostwie. Górne piętro możesz sobie od razu odpuścić - nie ma tam nic ciekawego. Znacznie bardziej interesujące są jednak regały i półki na parterze. Na szafce z całą masą ulotek znajdziesz bowiem dziwny amulet o wartości 1000 sztuk złota, a kiedy otworzysz szafę i przejdziesz przez fałszywy panel na jej tyłach, znajdziesz się w pokoju, gdzie szaleniec odbywa swe mroczne ceremonie. Z drugiej części dziennika, którą znajdziesz na ołtarzu pośród kości, poznasz "skład" bestii, jaką do życia pragnie powołać nekromanta. Jak widać, masz do czynienia z bardzo potężnym czarownikiem.

Nowy cel główny: Idź tropem znalezionym w Hjerim

Po wizycie w Hjerim, możesz porozmawiać z którymś z miejskich strażników. Każdy z nich powie Ci, że w sprawie Rzeźnika powinieneś zwrócić się do Violi Giordano - to właśnie ona jest autorką ulotek, które znalazłeś w domostwie mordercy. Jeśli spytasz kogoś o amulet, uzyskasz informację, że tego typu przedmiotami zajmuje się Calixto z Domu osobliwości - z pewnością zaoferuje Ci za przedmiot dobrą cenę.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie