Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prolog | Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika znajduje się opis przejścia prologu gry TES V: Skyrim. Jest to niestety mało interaktywne wprowadzenie, którego najważniejszą atrakcją jest możliwość ustalenia wyglądu, płci i rasy głównego bohatera (kreator postaci).

Gra rozpocznie się od filmowego wprowadzenia, ukazującego przejażdżkę w towarzystwie skazanych na śmierć Gromowładnych, wśród których będzie znajdował się ich lider - Ulfrik Gromowładny - Prolog | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Gra rozpocznie się od filmowego wprowadzenia, ukazującego przejażdżkę w towarzystwie skazanych na śmierć Gromowładnych, wśród których będzie znajdował się ich lider - Ulfrik Gromowładny. Wkrótce dotrzecie do Helgen. W trakcie całego tego wprowadzenia możesz się jedynie rozglądać.

Wkrótce po dotarciu na miejsce i zejściu z wozu zmuszony zostaniesz do podania swojej tożsamości Hadvarowi, przystępując tym samym do procesu kreacji postaci - Prolog | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Wkrótce po dotarciu na miejsce i zejściu z wozu zmuszony zostaniesz do podania swojej tożsamości Hadvarowi, przystępując tym samym do procesu kreacji postaci. Musisz mianowicie wybrać rasę głównego bohatera (domyślnie jest on Nordem), jego płeć (domyślnie jest to mężczyzna), szczegóły wyglądu oraz imię.

Więcej informacji na temat kreatora postaci oraz różnic pomiędzy postaciami reprezentującymi różne rasy znajdziesz w rozdziale Rozwój postaci naszego poradnika.

Przed Tobą kolejna interaktywna scenka przerywnikowa - Prolog | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Przed Tobą kolejna interaktywna scenka przerywnikowa. Sterowana postać w ostatniej chwili wyratuje się przed śmiercią z ręki kata wraz z pojawieniem się w twierdzy wielkiego smoka.

Odblokowany główny quest: Zerwane kajdany