Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozpoczęcie przygody w Skyrim: Bruma | Podstawowe informacje Beyond Skyrim: Bruma - poradnik do gry

Udaj się do Pale Pass na południe od Helgen. - Rozpoczęcie przygody w Skyrim: Bruma | Podstawowe informacje - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Udaj się do Pale Pass na południe od Helgen.

Aby rozpocząć wątek fabularny w omawianej modyfikacji, udaj się do miasta Helgen, a następnie na południe do Pale Pass. Czeka cię spacer przez góry - jednak dotarcie do celu nie powinno ci zająć zbyt wielu czasu. Na miejscu spotkasz strażnika, który zapyta cię o cel wizyty.

Porozmawiaj ze strażnikiem, a przeniesiesz się do nowej lokacji. - Rozpoczęcie przygody w Skyrim: Bruma | Podstawowe informacje - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Porozmawiaj ze strażnikiem, a przeniesiesz się do nowej lokacji.

Najlepiej mu powiedzieć, że należysz do Imperialnych, a pozwoli ci przejść bez większych problemów. Ekran ściemnieje, a ty zostaniesz przeniesiony na nową mapę. Uwaga - Czasami mod nie wczytuje się - zapisz grę i wczytaj ją, a powinieneś móc swobodnie kontynuować przygodę.

Kilka dodatkowych informacji o modyfikacji:

  1. Zabawę możesz rozpocząć w praktycznie dowolnym momencie gry. Wrogowie rzecz jasna się skalują i nic nie stoi na przeszkodzie, by nawet stosunkowo słaba postać wzięła udział w przygodzie.
  2. Praktycznie każda ważniejsza postać w modyfikacji ma napisane różne skrypty zachowania i w ciągu dnia spotkać ich można w różnych miejscach. Dlatego nie zdziw się, jeśli np. kapitana straży nie spotkasz w zamku - będzie on pełnił wartę niedaleko zamku.
  3. Modyfikacja jest bardzo rozbudowana i mocno dopracowana, choć czasami występują błędy - zazwyczaj pomaga zapis/wczytanie, by wszystko ponownie płynnie działało.
  4. Aby w pełni się cieszyć grą, musisz wybrać lokalizację pełną - wiele scenek i skryptów w grze wymaga usłyszenia dialogów. Bez tego może ci się wydawać, że po prostu dane zadanie jest zabugowane.
  5. Na chwilę obecną nie jest możliwa gra na wersji Skyrim Special Edition. Twórcy chcą w pełni ukończyć swoją modyfikację i dopiero wtedy przenieść ją do tej edycji gry.