Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krew na lodzie (1) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zawiera pierwszą część opisu przejścia pobocznego zadania Krew na lodzie. Misję tę rozpoczyna się w lokacji Wichrowy Tron i dotyczy rozwiązania zagadki tajemniczego morderstwa. Sterowana postać musi przepytać szereg osób oraz zająć się zbadaniem miejsca zbrodni.

Nowy cel główny: Przesłuchaj świadków

Uwaga! Zadanie to jest dostępne jedynie pod warunkiem, że odwiedziłeś Wichrowy Tron przynajmniej cztery razy!

Udaj się do Wichrowego Tronu po zmierzchu - na cmentarzu znajdziesz grupkę zlęknionych osób, strażnika miejskiego oraz ciało zamordowanej kobiety. Kiedy będziesz przechodził obok, zostaniesz zaczepiony przez straże, które poproszą Cię o pomoc w śledztwie. Okaże się bowiem, że w mieście grasuje psychopatycznych morderca, a martwa kobieta jest zapewne jedną z jego ofiar. Powinieneś więc przesłuchać wszystkich świadków, aby dowiedzieć się, kto stoi za plagą zbrodni w mieście.

Niestety, żaden z trzech świadków, których znajdziesz przy ciele (screen powyżej) nie będzie zbyt pomocny - Krew na lodzie (1) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Niestety, żaden z trzech świadków, których znajdziesz przy ciele (screen powyżej) nie będzie zbyt pomocny. Od mężczyzny dowiesz się, że widział uciekającego mordercę, ale nie zdążył go złapać, a kapłanka zauważy, że sakiewka ofiary nie została ukradziona - celem zbrodni nie był więc rabunek. Żebraczka oświadczy zaś, że przybiegła na miejsce zbrodni już po wszystkim - jej znaczenie dla sprawy jest więc zerowe.

Nowy cel główny: Zgłoś się do straży

Po tym, jak porozmawiasz ze wszystkimi trzema świadkami, wymień kilka zdań ze strażnikiem, którego znajdziesz przy ciele. Twój rozmówca będzie rozgoryczony tym, że sprawca znowu uciekł, a brak jakichkolwiek poszlak nie pozwala go znaleźć i aresztować. W tym momencie powinieneś zgłosić się na ochotnika do pomocy w sprawie. Strażnik powie Ci wówczas, że aby móc podjąć się śledztwa, powinieneś porozmawiać z Jorleifem - tylko on może wydać Ci odpowiednie pełnomocnictwo.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie