Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Eksterminacja | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim The Elder Scrolls V: Skyrim poradnik, solucja

Eksterminacja

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne, przy czym jego zaliczenie może przybliżyć Cię do odblokowania kolejnego nadrzędnego questu Towarzyszy.

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Aela - Eksterminacja | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Aela. Po tym jak zgodzisz się na wykonanie zlecenia możesz zostać poproszony o jedną z dwóch rzeczy. Pierwszy wariant zakłada, że Aela będzie chciała pozbyć się losowego drapieżnika lub potwora, który w zależności od wyników losowania będzie mógł przebywać między innymi w swoim legowisku czy wewnątrz domu jakiegoś mieszkańca Skyrim. Wyjdź z Białej Grani i wybierz się w oznaczone przez grę miejsce. Po dotarciu do celu rozpraw się z drapieżnikiem lub potworem (powyższy screen).

Drugi wariant zakłada oczyszczenie całego legowiska drapieżników lub potworów - Eksterminacja | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Drugi wariant zakłada oczyszczenie całego legowiska drapieżników lub potworów. Także i tu musisz rozpocząć od opuszczenia Białej Grani i wybrania się w oznaczone przez grę miejsce. Podstawowa różnica polega natomiast na tym, że będziesz musiał wejść do legowiska i zabić wszystkie przebywające w nim drapieżniki lub potwory (powyższy screen). Niezależnie od taki jakie wytyczne otrzymałeś powróć do Aeli po zakończeniu walk i odbierz nagrodę w postaci złota.