Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Alammu's Veil | Zadania w grze | Skyrim Beyond Skyrim: Bruma - poradnik do gry

W tym rozdziale dowiesz się jak ukończyć zadanie Alammu's Veil:

Miejsce rozpoczęcie zadania: Jerall View Inn - Alammus Veil | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Miejsce rozpoczęcie zadania: Jerall View Inn

Osoba zlecająca zadanie: Alammu Nethre

W gospodzie, podejdzie do ciebie kobieta i poprosi o pomoc - Alammus Veil | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

W gospodzie, podejdzie do ciebie kobieta i poprosi o pomoc. Jej cenne, rodowe artefakty zostały skradzione. Zrozpaczona kobieta poprosi cię o ich odzyskanie. Skieruje cię do siedziby bandytów - Frozen Grotto, którzy są odpowiedzialni za kradzież. Obozowisko bandytów znajduje się daleko na wschodzie, niedaleko kultystów Talosa.

Gdy dotrzesz do jaskini i podejdziesz do skrzyni - Alammus Veil | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Gdy dotrzesz do jaskini i podejdziesz do skrzyni... pojawi się mężczyzna, Neldam Beloth. Okazuje się, że historia kobiety jest kłamstwem i metodą na wabienie podróżników do bandyty. Neldam da ci przesyłkę i nakaże jej dostarczenie Alammu, w zamian oszczędzi twoje życie. Zadanie ma kilka rozwiązań:

  1. Zabicie Neldama i otworzenie paczki. Zabicie opryszka jest bardzo trudne - wróg jest niezwykle silny. Dobrym rozwiązaniem jest trzymanie go na dystans, szybkie zabicie nim będzie miał czas wyjąć swoje sztylety. W nagrodę będziesz mógł zebrać cenny łup z wroga i otworzyć pakunek - w środku znajdziesz 5x skooma.
  2. Dostarczenie przesyłki do Alammu. Wróc do Brumy i udaj się do kobiety z przesyłką. Po oddaniu pakunku, misja zakończy się i nie dostaniesz żadnej nagrody.
  3. Zgłoś całą sprawę strażnikom w mieście. Tutaj musisz udać się do straży i zawiadomić o nielegalnych interesach. Następnie udaj się do Alammu, a będziesz świadkiem jej aresztowania. W nagrodę dostaniesz również 400 sztuk złota. Możesz również otworzyć pakunek i zdobyć 5x skooma.