Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

SkyUI | Mody do Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Podstawowy interfejs w Skyrim jest bardziej konsolowy, niż przystosowany do obsługi przez klawiaturę i myszkę. Na szczęście moderzy idealnie zajęli się tym mankamentem.

Modyfikacja SkyUI całkowicie przebudowuje i ulepsza menu ekwipunku, magii, alchemii, zaklinania oraz kowalstwa - SkyUI | Mody do Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Modyfikacja SkyUI całkowicie przebudowuje i ulepsza menu ekwipunku, magii, alchemii, zaklinania oraz kowalstwa. Krótko mówiąc - obsługa interfejsu za pomocą myszki staje się bezproblemowa oraz intuicyjna. Zmiany, które wprowadza mod sięgają nie tylko interfejsu, ale również i mapy, w której od teraz znajduje się tekstowa wyszukiwarka lokacji.

Modyfikacja ingeruje także w rozgrywkę, dodając na ekranie ikony efektów, które działają na naszą postać. Wcześniej, w podstawowej wersji Skyrima, aby to sprawdzić, konieczne było otwieranie menu magii, a teraz jest to pokazywane na bieżąco.

Cały interfejs jest od teraz zdecydowanie bardziej przejrzysty, a jego przeglądanie nie sprawia żadnych problemów - mod pozwala na sortowanie przedmiotów według nazwy, typu, wagi czy też ceny, a wszystkie rzeczy i zaklęcia posiadają graficzne oznaczenia.

Uwaga! Modyfikacja jest dostępna tylko dla "zwykłej" wersji Skyrima.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP.

Mod można zainstalować za pośrednictwem Nexus Mod Managera lub ręcznie - przenosząc pliki pobranego archiwum do folderu Data, w głównym katalogu gry.

Do poprawnego działania wymagany jest Skyrim Script Extender. Instalator owego narzędzia znajduje się na tej stronie.