Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bitwa o miasto Samotnia | Questy buntu Gromowładnych | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Bitwa o miasto Samotnia

Nowy cel główny: Ulfric Gromowładny ma dla Ciebie rozkazy

Uwaga! Misję tę otrzymuje się w trakcie przechodzenia zadania Wyzwolenie Skyrim i dotyczy ona najważniejszej bitwy kampanii buntu Gromowładnych, czyli zajęcia Samotni będącej główną siedzibą Legionu Cesarskiego.

Otwórz mapę świata, a powinieneś zauważyć, że Samotnia zniknęła chwilowo z listy lokacji, do których można się przenieść - Bitwa o miasto Samotnia | Questy buntu Gromowładnych | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Otwórz mapę świata, a powinieneś zauważyć, że Samotnia zniknęła chwilowo z listy lokacji, do których można się przenieść. Nie oznacza to na szczęście, że nie możesz skorzystać z opcji szybkiej podróży, bo równie dobrze możesz wybrać się do jakiejś pobliskiej lokacji, na przykład do Farmy Katli (powyższy screen) czy Magazynu Kompanii Wschodniocesarskiej. Jeśli nie chcesz w ogóle używać szybkiej podróży, to wyrusz na wschód, trzymając się utwardzonej ścieżki.

Po dotarciu na miejsce wybierz główną drogę prowadzącą do bram wejściowych do Samotni - Bitwa o miasto Samotnia | Questy buntu Gromowładnych | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po dotarciu na miejsce wybierz główną drogę prowadzącą do bram wejściowych do Samotni. Po kilku chwilach zauważysz Ulfrika Gromowładnego i musisz zaczekać aż wygłosi przemówienie (powyższy screen), zagrzewając swoich żołnierzy do walki. Koniecznie zapisz w tym miejscu stan gry i dopiero wtedy podejdź do dużej bramy z zamiarem rozpoczęcia ataku na miasto.

Nowy cel główny: Zmuś generała Tulliusa do kapitulacji

Oznaczenia na mapie: Czerwone linie - Ścieżki przemarszu; 1 - Miejsce startu; 2 - Wejście do zamku Dour; X - Nadające się do zniszczenia barykady - Bitwa o miasto Samotnia | Questy buntu Gromowładnych | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Oznaczenia na mapie: Czerwone linie - Ścieżki przemarszu; 1 - Miejsce startu; 2 - Wejście do zamku Dour; X - Nadające się do zniszczenia barykady.

Na początek kilka słów na temat walk, w których weźmiesz udział. Bitwa ta cechuje się bardzo zbliżonymi założeniami do bitwy o Białą Grań z początkowej części kampanii Gromowładnych. Cel podróży to zamek Dour, czyli siedziba generała Tulliusa i innych czołowych postaci Legionu Cesarskiego, przy czym podobnie jak wcześniej nie będziesz mógł dotrzeć w oznaczone miejsce wybierając najkrótszą drogę. Drogę do zamku będzie mianowicie blokowała zamknięta krata, wymuszając do wybrania drogi okrężnej.

Nie zapomnij o tym, że po drodze nie będziesz musiał za wszelką cenę likwidować wszystkich napotkanych legionistów, albowiem obie walczące ze sobą strony dość regularnie będą dosyłały nowych wojowników na miejsce osób, którzy zginęły na polu bitwy. Radzę więc skupiać się jedynie na zabijaniu tych jednostek wroga, które będą zagrażały Twojemu bezpieczeństwu i jednocześnie wyraźnie stawały Ci na drodze do kolejnych części miasta. Podobnie jak we wcześniej stoczonych bitwach, pamiętaj o unikaniu stosowania ataków o charakterze obszarowym i zawsze pilnuj się kogo atakujesz, bo w szale bitewnym dość trudno będzie rozróżnić gromowładnych żołnierzy od legionistów.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie