Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne - Porozmawiaj z Maven na temat długu Valda | Questy Gildii Złodziei Skyrim poradnik, solucja

Różne: Porozmawiaj z Maven na temat długu Valda

Nowy cel główny: Porozmawiaj z Maven

Nowy cel główny: Zanieś Pióro Podwojenia Maven

Uwaga! Misję tą otrzymasz przy okazji zadania Pościg, a konkretnie po zaliczeniu sekcji Porozmawiaj z Vex na temat Valda. Jest to alternatywna sposób na dostanie się do Pękwaldu.

Maven Czarną-Różę możesz spotkać na targowisku, w Miodosytni Czarnych-Róż lub w karczmie Pod Pszczelim Żądłem. Niezależnie od tego, gdzie się znajduje, rozmowa z nią przybierze dość nieoczekiwany obrót - okaże się bowiem, że Valdo zadłużył się u arystokratki z powodu zgubienia należącego do niej pióra. Nie był to jednak zwykły przyrząd do pisania, a Pióro Podwojenia - magiczny artefakt o niezwykłych mocach.

Jeśli przyniesiesz Maven zgubiony przez Valdo artefakt, dług zostanie spłacony, a mężczyzna nie będzie już musiał strzec domu Mercera Freya - Różne - Porozmawiaj z Maven na temat długu Valda | Questy Gildii Złodziei - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jeśli przyniesiesz Maven zgubiony przez Valdo artefakt, dług zostanie spłacony, a mężczyzna nie będzie już musiał strzec domu Mercera Freya. Łódka, w której znajdowało się pióro, rozbiła się na jeziorze obok Pękniny. Wrak łódki oraz szkatułkę z Piórem Podwojenia odnajdziesz w połowie drogi między portem Pękniny a Posiadłością Złotoblask - dokładnie w punkcie, gdzie pływa postać na powyższym screenie. Zanurkuj pod wodę i odzyskaj cenny przedmiot, a następnie zanieś go do właścicielki. W ten sposób uzyskasz dokument poświadczający spłatę długu przez Valda.