Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prośba Onmunda | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Prośba Onmunda

Nowy cel główny: Pomów z Enthirem

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne, ale warto je zaliczyć, bo można zyskać sojusznika i jednocześnie "oczyścić" losowo wybraną lokację Skyrim z przeciwników. Szansa na otrzymanie tego zadania pojawi się nie wcześniej niż po ukończeniu drugiego nadrzędnego questu Akademii w Zimowej Twierdzy, czyli W podziemiach Saarthal.

Odszukaj Onmunda, czyli jednego z uczniów Akademii - Prośba Onmunda | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Odszukaj Onmunda, czyli jednego z uczniów Akademii. Osobę tę najczęściej można spotkać w Komnacie Osiągnięć, choć może też podróżować po innych lokacjach. Upewnij się, że wyczerpałeś wszystkie standardowe opcje dialogowe, a Onmund powinien wystosować prośbę o pomoc w odzyskaniu amuletu należącego do jego rodziny (powyższy screen). Rozmówca oddał amulet Enthirowi w wyniku zawarcia pewnego układu, przy czym nie będzie chciał podzielić się szczegółami.

Enthir również powinien przebywać w Komnacie Osiągnięć, tyle że jego kwatera znajduje się na wyższym poziomie wieży - Prośba Onmunda | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Enthir również powinien przebywać w Komnacie Osiągnięć, tyle że jego kwatera znajduje się na wyższym poziomie wieży. Zainicjuj rozmowę i porusz temat amuletu (powyższy screen). Pamiątkę rodzinną możesz odzyskać na dwa zasadnicze sposoby. Pierwsza metoda to wykazanie się mocno rozwiniętą umiejętnością Retoryka i podjęcie próby przekonania Enthira do zmiany zdania. Druga metoda to wybór ostatniej opcji dialogowej. W takiej sytuacji dowiesz się, że Enthir będzie skłonny oddać amulet, ale tylko jeśli najpierw zdobędziesz dla niego kostur.

Nowy cel główny: Znajdź kostur dla Enthira

Uwaga! Opisane poniżej czynności dotyczą wyłącznie sytuacji, w której nie udało Ci się przekonać Enthira do natychmiastowego przekazania amuletu. W przeciwnym wypadku możesz pominąć ten krok i od razu powrócić do Onmunda.

Otwórz mapę świata i wybierz się do wskazanej przez grę losowo wybranej lokacji - Prośba Onmunda | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Otwórz mapę świata i wybierz się do wskazanej przez grę losowo wybranej lokacji. Po dotarciu na miejsce musisz się niestety liczyć z tym, że do wyeliminowania będzie spora grupka wytrzymałych przeciwników (powyższy screen). Nie zapomnij więc odpowiednio przygotować się do wyprawy, a już po wkroczeniu do jaskini czy lochów starannie eliminować kolejne cele.

Nowy cel główny: Zanieś kostur Enthirowi

Poszukiwany obiekt powinien być ukryty w jednej ze skrzyń - Prośba Onmunda | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Poszukiwany obiekt powinien być ukryty w jednej ze skrzyń. Otwórz kufer i zabierz ze sobą wielki kostur uroku (powyższy screen). Możesz już powrócić do Enthira i przekazać mu kostur, otrzymując w zamian amulet Onmunda.

Nowy cel główny: Zanieś amulet Odmundowi

Uwaga! Cel ten jest wspólny dla obu wariantów, czyli natychmiastowego otrzymania amuletu oraz dokonania zamiany amuletu za odnaleziony kostur.

Powróć do Odmunda, zainicjuj rozmowę i oddaj mu amulet (powyższy screen) - Prośba Onmunda | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Powróć do Odmunda, zainicjuj rozmowę i oddaj mu amulet (powyższy screen). Gra nie przewidziała niestety żadnej nagrody za zaliczenie tego questu, aczkolwiek od tego momentu będziesz mógł zapraszać Odmunda do drużyny.