Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Złoty szpon | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry TES V: Skyrim ma do zaoferowania opis przejścia pobocznego zadania Złoty Szpon. W naszej solucji uwzględniliśmy różne metody rozpoczęcia misji. Sam quest dotyczy wyprawy do Czarnygłazu celem odzyskania tytułowego przedmiotu. W lochu bohatera czekają walki m.in. z draugrami oraz mini-bossem - wielkim pająkiem śnieżnym.

Uaktywnienie questu

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby - Złoty szpon | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Quest ten możesz uaktywnić na dwa sposoby. Pierwsza metoda to odbycie rozmowy z jego oficjalnym zleceniodawcą. Wybierz się w tym celu do lokacji Rzeczna Puszcza i odszukaj siedzibę kupca Rzecznej Puszczy. Wejdź do budynku i poświęć kilka chwil na wysłuchanie ostrej wymiany zdań pomiędzy Camillą Valerius, a Lucanem Valeriusem. Po jej zakończeniu podejdź do Lucana. Zainicjuj rozmowę i zaoferuj swoją pomoc w rozwiązaniu problemu (powyższy screen). Od mężczyzny dowiesz się o kradzieży złotego szponu, a także, że złodzieje najprawdopodobniej przebywają w Czarnygłazie. Uwaga! Jeżeli Lucan z jakiegoś powodu nie żyje, to quest ten możesz otrzymać od Camilli Valerius.

Druga metoda zakłada pominięcie rozmowy z Lucanem Valeriusem i pozyskanie złotego szponu w trakcie zaliczania głównego questu Czarnygłaz - Złoty szpon | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Druga metoda zakłada pominięcie rozmowy z Lucanem Valeriusem i pozyskanie złotego szponu w trakcie zaliczania głównego questu Czarnygłaz. W tym przypadku artefakt odnajdziesz przy ciele Arvela Szybkiego (powyższy screen). Więcej informacji na ten temat znajduje się w dalszej części opisu questu.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie