Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

(Siwobrodzi) Odnalezienie Słowa Mocy | Questy Ostrzy i Siwobrodych w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry TES V: Skyrim znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Siwobrodych zatytułowanego Odnalezienie Słowa Mocy. Wyjaśniliśmy ogólne założenia otrzymywania informacji na temat lokalizacji losowych Słów Mocy. Do misji możesz wielokrotnie podchodzić i odnajdywać dzięki temu różne Słowa Mocy.

Do tego zadania możesz przystąpić nie wcześniej niż po ukończeniu głównego questu Róg Jurgena Wiatrowładnego - (Siwobrodzi) Odnalezienie Słowa Mocy | Questy Ostrzy i Siwobrodych w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Do tego zadania możesz przystąpić nie wcześniej niż po ukończeniu głównego questu Róg Jurgena Wiatrowładnego.

Wejdź do Wysokiego Hrothgaru i odszukaj Arngeira. Poinformuj zakonnika o tym, że pragniesz nauczyć się czegoś o Głosie, a następnie zapytaj się go czy poznał lokalizacje nowych Słów Mocy (powyższy screen).

Arngeir może w rezultacie wysłać Cię na poszukiwania tablicy z zapisanym Słowem Mocy do losowo wybranej lokacji świata gry. Quest ten możesz powtarzać wiele razy. Jeżeli Arngeir nie będzie miał dla Ciebie lokalizacji kolejnego Słowa Mocy, to spróbuj odczekać kilka dni i ponownie z nim porozmawiać. W sytuacji gdy ponownie zostaniesz odesłany z kwitkiem może to oznaczać, że poznałeś już lokalizacje wszystkich "ogólnodostępnych" tablic ze Słowami Mocy.