Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Werewolf Mastery | Mody do Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Wilkołactwo w Skyrim to ciekawa sprawa, jednak nie do końca rozbudowana. Na szczęście tym aspektem również zajęli się moderzy.

Werewolf Mastery umieszcza w grze szereg opcji konfiguracyjnych pozwalających podrasować wilczą postać - Werewolf Mastery | Mody do Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Werewolf Mastery umieszcza w grze szereg opcji konfiguracyjnych pozwalających podrasować wilczą postać. Modyfikacja pozwala zwiększyć pancerz i odporność na magię naszego wilkołaka, ulepszyć obrażenia zadawane od pazurów czy też zmienić szybkość regeneracji zdrowia. Większość z tych opcji nie dodaje sztywno ustalonych wartości, tylko sprawia, że bonusy są uzyskiwane wraz z rozwojem postaci. Ponadto pozwala włączyć takie smaczki jak przyjaźń z wilkami czy też wywoływanie przerażenia podczas przemiany w wilkołaka.

Główną zaletą moda jest jednak drzewko cech, w którym znajdziemy nowe umiejętności. Zostały one podzielone na gałąź ofensywną i defensywną. W tej pierwszej znajdziemy Zamaszyste Ciosy, które sprawiają że ataki ranią wszystkie postacie przed nami oraz Przeszywające Pazury umożliwiające ignorowanie pancerza przeciwnika.

Z kolei w gałęzi defensywnej znajdziemy Zwierzęcy Refleks, dzięki któremu czas zwalnia podczas potężnych ataków przeciwnika, Miękkie Lądowanie zmniejszające obrażenia od upadku, a także Ciche Stąpanie redukujące hałas podczas chodzenia i biegania. Nowe cechy zdobywamy dzięki punktom, które dostajemy za zjadanie naszych ofiar.

Uwaga! Modyfikacja jest dostępna tylko dla "zwykłej" wersji Skyrima.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z portalu Nexus Mods.

Modyfikacje można zainstalować za pośrednictwem Nexus Mod Managera. Ważne jest wybranie odpowiedniej wersji - z dodatkiem Dawnguard lub bez.