Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pościg | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Pościg

Nowy cel główny: Spotkaj się z Karliah w Wyszczerbionej Bani

Wydostań się z Zimowej Twierdzy i wyrusz do Pękniny. Jak zapewne zauważysz, cmentarne wejście do Wyszczerbionej Bani zostało zamknięte, w związku z czym będziesz musiał posłużyć się przejściem wiodącym przez Szczurze Nory (tym samym, którym dotarłeś tu za pierwszym razem).

Kiedy już znajdziesz się na miejscu, porozmawiaj z Karliah - musicie uzgodnić plan działania - Pościg | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Kiedy już znajdziesz się na miejscu, porozmawiaj z Karliah - musicie uzgodnić plan działania. Na szczęście posiadacie już rozszyfrowany dziennik Gallusa, który stanowi koronny dowód przeciwko Mercerowi Freyowi. Nie pozostaje wam nic innego, jak tylko przedstawić swoje domysły Brynjolfowi.

Nowy cel główny: Podążaj za Karliah

Członkowie Gildii Złodziei uważają Karliah za zdrajczynię, w związku z czym nie zostaniecie zbyt ciepło przyjęci: gdyby nie zimna krew Brynjolfa, Vex zapewne od razu zabiłaby uciekinierkę. Na szczęście jednak to rudobrody rzezimieszek zarządza organizacją pod nieobecność Mercera, dzięki czemu będziecie mogli przekazać mu dziennik Gallusa.

Złodzieje z początku nie uwierzą w to, co zostało zapisane w dzienniku - potrzebują dowodu - Pościg | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Złodzieje z początku nie uwierzą w to, co zostało zapisane w dzienniku - potrzebują dowodu. Dlatego też Brynjolf postanowi sprawdzić stan skarbca - jeśli Gallus miał rację, Mercer przez wiele lat okradał Gildię. Kiedy wrota do magazynu zostaną otwarte, okaże się, że nie znajdziecie tam złamanego septima. W tym momencie stanie się jasne, że prawda jest po stronie Karliah. O tym, jak rozwiązać sprawę zdrajcy, powinieneś porozmawiać z Brynjolfem.

Nowy cel główny: Porozmawiaj z Brynjolfem

Po odkryciu kradzieży, Brynjolf będzie miał do Ciebie kilka pytań - to najlepszy moment, aby opowiedzieć mu całą historię. Kiedy już skończysz opowieść, złodziej zleci Ci dostanie się do domu Mercera Freya - Pękwaldu, który znajdziesz w Pękninie. Równocześnie zostaniesz ostrzeżony przed strażnikiem, który pilnuje włości - ponoć jest on dość silnym przeciwnikiem. Gildia jest na tyle zdesperowana, że pozwoli Ci na wszystko - łącznie z zabiciem każdego, kto stanie Ci na drodze podczas wykonywania tej misji.

Kiedy będziesz rozmawiał z Brynjolfem, spytaj go o sposób dotarcia do Pękwaldu - w ten sposób uzyskasz informację na temat zagadkowego mechanizmu, dzięki któremu będziesz mógł w miarę bezpiecznie wejść do środka - Pościg | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Kiedy będziesz rozmawiał z Brynjolfem, spytaj go o sposób dotarcia do Pękwaldu - w ten sposób uzyskasz informację na temat zagadkowego mechanizmu, dzięki któremu będziesz mógł w miarę bezpiecznie wejść do środka. Jeśli zagadniesz złodzieja o strażnika włości, zaproponuje Ci on, byś porozmawiał na ten temat z Vex - ponoć kiedyś się znali.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie