Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zamieściliśmy opisy czwartej i piątej mapy skarbów. Dowiesz się jak odczytywać mapy i gdzie prowadzą. Nie są to pełnoprawne poboczne questy, a bardziej opcjonalne aktywności, dzięki którym możesz docierać do poukrywanych po świecie gry skrzyń z wartościowym lootem.

Mapa skarbu IV

Czwartą z map znajdziesz w Ostoi Redoranów, na północny zachód od Białej Grani. Kiedy wejdziesz do jaskini, musisz spodziewać się oporu ze strony kilku bandytów, których najlepiej pokonać w skryty sposób (walka ze wszystkimi naraz może być dość trudna). Kiedy poradzisz już sobie ze wszystkimi, zajrzyj do skrzyni leżącej w kącie pieczary, obok ogniska (screen poniżej).

1 - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Znaleziona mapa wskaże Ci miejsce ukrycia skarbu - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Znaleziona mapa wskaże Ci miejsce ukrycia skarbu. Znaleźć go możesz na południe od Białej Grani, pośród górskich szczytów. Podejdź do młyna na Farmie Pelagia, a następnie wespnij się po górach do miejsca wskazanego na szkicu.

2 - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Kolejna z map znajduje się w kufrze pustelniczki - w lokacji Chata Angi, na południe od Falkret - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Mapa skarbu V

Kolejna z map znajduje się w kufrze pustelniczki - w lokacji Chata Angi, na południe od Falkret. Nie możesz tam dotrzeć bezpośrednio z miasta - górskie szczyty są tutaj nie do przebycia. Dlatego też powinieneś skierować się na zachód, do Wieży Cienia Świtu, a następnie ścieżką aż do chaty.

3 - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Co ciekawe, właścicielka domu jest bardzo zdolną łuczniczką i może Cię wiele nauczyć (i to za darmo - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Co ciekawe, właścicielka domu jest bardzo zdolną łuczniczką i może Cię wiele nauczyć (i to za darmo!). Warto skorzystać z tej okazji i polepszyć swoje umiejętności strzeleckie.

4 - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
5 - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Zdobyta w Chacie Angi mapa wskazuje na Redutę w Zaginionej Dolinie, którą możesz znaleźć na południe od Rorikstead - Mapy skarbów (IV-V) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zdobyta w Chacie Angi mapa wskazuje na Redutę w Zaginionej Dolinie, którą możesz znaleźć na południe od Rorikstead. Nie musisz wchodzić do samej reduty (czeka tam cała armia renegatów), bowiem skarb znajdziesz pod nią, zaraz za wodospadem (screen powyżej).