Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne- Odnalezienie alembiku Tolfdira | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy Skyrim poradnik, solucja

Różne: Odnalezienie alembiku Tolfdira

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i nie jest nawet wyświetlane w dzienniku bohatera. Polecam je co jakiś czas ponawiać, bo można się w ten sposób wzbogacić. Szansa na otrzymanie tego zadania pojawi się nie wcześniej niż po ukończeniu drugiego nadrzędnego questu Akademii w Zimowej Twierdzy, zatytułowanego W podziemiach Saarthal, bo dopiero wtedy Tolfdir powróci do Akademii z wykopalisk w ruinach. Jeżeli mimo wszystko nie potrafisz odnaleźć maga, rozważ odczekanie na zaliczenie trzeciego nadrzędnego questu - Z nosem w księgach.

Odszukaj maga Tolfdira (zazwyczaj chodzi po głównym placu lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie potrzebuje pomocy z Twojej strony (powyższy screen) - Różne- Odnalezienie alembiku Tolfdira | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Odszukaj maga Tolfdira (zazwyczaj chodzi po głównym placu lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie potrzebuje pomocy z Twojej strony (powyższy screen). Od Tolfdira dowiesz się, że zagubił swój alembik i zostaniesz w rezultacie poproszony o jego odnalezienie.

Alembik Tolfdira (powyższy screen) zostanie niestety ukryty przez grę w losowym miejscu w Komnacie Spokoju - Różne- Odnalezienie alembiku Tolfdira | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Alembik Tolfdira (powyższy screen) zostanie niestety ukryty przez grę w losowym miejscu w Komnacie Spokoju. Pewnym ułatwieniem w jego odnalezieniu może być natomiast wiadomość, że należy go szukać w jednym z ogólnodostępnych obszarów wspomnianej lokacji. Spokojnie możesz więc pominąć kwestię zaglądania do pomieszczeń należących do magów. Po zdobyciu alembiku powróć z nim do Tolfdira, a otrzymasz nagrodę w postaci złota oraz losowego klejnotu duszy.