Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spotkanie się z Gerdur | Cisza przed burzą | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do The Elder Scrolls V: Skyrim zamieściliśmy opis przejścia początkowej części głównego zadania Cisza przed burzą. Nasza solucja podpowiada jak dotrzeć do Rzecznej Puszczy i gdzie znaleźć Gerdur, z którą sterowana postać musi się spotkać.

Uwaga! Cel ten pojawi się w Twoim dzienniku tylko jeżeli podczas rozwiązywania głównego questu Zerwane kajdany zdecydowałeś się na sprzymierzenie z Ralofem. Jeżeli Twoim sojusznikiem był natomiast Hadvar, to przejdź do sekcji Spotkanie się z Alvorem.

Nowy cel główny: Pomów z osobą o imieniu Gerdur, mieszkającą w Rzecznej Puszczy

Otwórz mapę świata, dzięki czemu ustalisz, że Rzeczna Puszcza znajduje się na północ od wyjścia z twierdzy Helgen (powyższy screen) - Spotkanie się z Gerdur | Cisza przed burzą | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Otwórz mapę świata, dzięki czemu ustalisz, że Rzeczna Puszcza znajduje się na północ od wyjścia z twierdzy Helgen (powyższy screen). Nie musisz tam oczywiście przemieszczać się w linii prostej, bo możesz równie dobrze pozostawać na głównej ścieżce. Jeżeli natomiast chodzi o Ralofa, pomimo tego, że teoretycznie chwilowo rozłączyliście się warto podążać jego śladem, utrzymując się w niewielkiej odległości od niego.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie