Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ryzykowna robota | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim The Elder Scrolls V: Skyrim poradnik, solucja

Ryzykowna robota

Uwaga! Zlecenie to wchodzi w skład serii questów, jakie może zlecić Ci Delvin Mallory z Wyszczerbionej Bani (patrz: Różne: Porozmawiaj z Delvinem i dowiedz się więcej o Gildii Złodziei). Ich wykonanie nie jest obowiązkowe, jednak doprowadzi do polepszenia sytuacji finansowej Gildii oraz sprawi, że otrzymasz dodatkowe zadania z kategorii Reputacja.

Wszystkie zadania z wątku Ryzykowna robota polegają dokładnie na tym samym: na cichym podprowadzaniu dóbr określonej wartości. Każdorazowo Delvin będzie Ci zlecał dotarcie w jakieś miejsce (Markart, Biała Grań, Wichrowy Tron lub Samotnia) oraz kradzież kilku błyskotek (wybór należy do Ciebie - liczy się tylko wartość końcowa). Kiedy będziesz to miał za sobą, wystarczy wrócić do zleceniodawcy i odebrać nagrodę.

Zadanie to możesz wykonywać dowolną ilość razy - cele kolejnych zleceń są dobierane losowo i nie ma żadnego górnego limitu - Ryzykowna robota | Questy Gildii Złodziei | Solucja Skyrim - The Elder Scrolls V: Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zadanie to możesz wykonywać dowolną ilość razy - cele kolejnych zleceń są dobierane losowo i nie ma żadnego górnego limitu. Musisz jednak pamiętać, aby w trakcie trwania misji nikogo nie skrzywdzić - jeżeli pozostawisz za sobą trupy, możesz pożegnać się z nagrodą (dodatkowo będziesz jeszcze musiał zapłacić grzywnę). Jeśli zostaniesz złapany na gorącym uczynku, misja zakończy się fiaskiem.