Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wariant B - Wzięcie udziału w uczcie | Powiew śmierci | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Wariant B - Wzięcie udziału w uczcie

Uwaga! Jeżeli wolisz ocalić Verulusa z rąk kanibali i nie chcesz go zabijać, to przejdź do sekcji Wariant A - Uratowanie Verulusa.

Nowy cel główny: Zabij Verulusa

Zaczekaj aż rozmowa dobiegnie końca i idź za Eolą, docierając do rytualnego stołu, na którym kapłan automatycznie powinien się położyć (powyższy screen) - Wariant B - Wzięcie udziału w uczcie | Powiew śmierci | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zaczekaj aż "rozmowa" dobiegnie końca i idź za Eolą, docierając do rytualnego stołu, na którym kapłan automatycznie powinien się położyć (powyższy screen). Użyj teraz dowolnej broni lub zaklęcia żeby zabić Verulusa. Nie musisz się na szczęście obawiać tego, że jeżeli nie zabijesz kapłana pojedynczym atakiem, to nagle ucieknie, bo będziesz go mógł na spokojnie dobić.

Nowy cel główny: Skosztuj ciała Verulusa

Pozostań w tym samym miejscu, wejdź w interakcję ze zwłokami Verulusa i potwierdź chęć skosztowania jego ciała (powyższy screen) - Wariant B - Wzięcie udziału w uczcie | Powiew śmierci | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Pozostań w tym samym miejscu, wejdź w interakcję ze zwłokami Verulusa i potwierdź chęć skosztowania jego ciała (powyższy screen). Na sam koniec questu wysłuchaj przemówienia Namiry, która będzie zadowolona ze złożenia jej ciała w ofierze. Daedryczna Pani wynagrodzi Cię magicznym pierścieniem Namiry, dzięki któremu nie tylko poprawisz swoją kondycję, ale będziesz mógł także spożywać ciała pokonanych wrogów w celach regeneracyjnych. Korzystając z okazji warto też wspomnieć o tym, że od tego momentu będziesz mógł już oficjalnie dołączać Eolę do drużyny, tak by podróżować w jej towarzystwie po całym Skyrim.