Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Powrót do Skyrim | Zabójca smoków | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do TES V: Skyrim znajduje się opis przejścia epilogu głównej kampanii. Załącza się on po pokonaniu smoka Alduina (finałowego bossa gry) w ramach głównej misji Zabójca smoków. Bohater może pożegnać się z norskimi wojownikami i powrócić do głównej krainy.

Pomimo tego, że ostatni quest gry oficjalnie dobiegł już końca, warto powiedzieć kilka słów na temat wydarzeń mających miejsce już po zgładzeniu Alduina - Powrót do Skyrim | Zabójca smoków | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Pomimo tego, że ostatni quest gry oficjalnie dobiegł już końca, warto powiedzieć kilka słów na temat wydarzeń mających miejsce już po zgładzeniu Alduina. Polecam oczywiście podejść do zwłok smoka celem ich zbadania.

Teraz zbliż się do Tsuna z zamiarem zainicjowania z nim rozmowy (powyższy screen). Co ciekawe, do Skyrim zostaniesz odesłany z prezentem w postaci trzech nowych Słów Mocy, a mianowicie Słowa Mocy - Bohater, Zew Męstwa, Słowa Mocy - Czempion, Zew Męstwa oraz Słowa Mocy - Legenda, Zew Męstwa. Odblokuje to oczywiście nowy Krzyk Zew Męstwa, dzięki któremu będziesz mógł przyzywać na pomoc norskich wojowników.

Gra przeniesie Cię do miejsca, w którym znajdowało się załamanie czasu, czyli do Gardła Świata - Powrót do Skyrim | Zabójca smoków | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Gra przeniesie Cię do miejsca, w którym znajdowało się załamanie czasu, czyli do Gardła Świata. Zwróć uwagę na obecne tu smoki. Jako że będą one jedynie "opłakiwały" śmierć Alduina nie musisz obawiać się tego, że nagle zwrócą się przeciw Tobie. Korzystając z okazji warto porozmawiać z przebywającym tu Odahviingiem (powyższy screen). Od smoka dowiesz się mianowicie, że od tej pory będzie starał się Ci wiernie służyć, przez co Krzyk Wezwanie Smoka będzie mógł być wykorzystywany do wzywania go na pomoc.

Warto przy okazji odwiedzić inne postacie związane z głównymi wydarzeniami gry, a więc Paarthurnaxa (o ile jeszcze żyje), Arngeira, Delphine i Esberna, aczkolwiek wszystko to jest już w pełni opcjonalne.

Gratulacje! To już koniec głównego wątku fabularnego gry!