Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kradzież planów | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Kradzież planów

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne, przy czym jego zaliczenie może przybliżyć Cię do odblokowania kolejnego nadrzędnego questu Towarzyszy. Warto jednocześnie dodać, że możesz je otrzymać nie wcześniej niż po zaliczeniu nadrzędnego questu Srebrna Ręka.

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Aela - Kradzież planów | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Aela. Po tym jak zgodzisz się na wykonanie zlecenia zostaniesz poproszony o wykradzenie planów z obozowiska Srebrnej Ręki, położonego w losowo wybranej lokacji w świecie gry. Otwórz mapę świata i udaj się w oznaczone przez grę miejsce. W pierwszej kolejności zmuszony zostaniesz zapewne do pozbycia się łowców wilkołaków pilnujących danego obszaru na powierzchni (powyższy screen).

Po wygranej bitwie odszukaj jedno z wejść i przystąp do eksploracji obozowiska Srebrnej Ręki - Kradzież planów | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po wygranej bitwie odszukaj jedno z wejść i przystąp do eksploracji obozowiska Srebrnej Ręki. Zanim będziesz mógł zdobyć plany, konieczne może się okazać wyeliminowanie jednego z przywódców wrogiej organizacji. Same plany mogą być zarówno rozłożone w dobrze widocznym miejscu (np. na stole), jak i ukryte w szafce czy skrzyni (powyższy screen). Upewnij się, że przeniosłeś je do swojego inwentarza, powróć do Aeli i odbierz nagrodę w postaci złota.