Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bunt na wschodzie (1) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry TES V: Skyrim znajduje się pierwsza część opisu przejścia pobocznej misji Bunt na wschodzie. W początkowej części tego zadania bohater musi m.in. odwiedzić Siedizbę Kompanii Wschodniocesarskiej, wykraść dziennik pokładowy oraz spotkać się ze Stigiem Słonym-Pokładem.

Uaktywnienie questu

Kiedy będziesz w Wichrowym Tronie, wyjdź na zewnątrz zabudowań i skieruj się do portu (mieści się zaraz pod murami miasta). Przechodząc obok łodzi przewożących cenne towary, zajrzyj do Siedziby Kompanii Wschodniocesarskiej. Po wejściu do pomieszczenia, Twoim oczom ukaże się obraz nędzy i rozpaczy - niewiele jest w Skyrim domów tak zaniedbanych, jak właśnie ten.

Kiedy porozmawiasz z cieciem nadzorującym lokum, Orthusem, dowiesz się, że firma nie radzi sobie zbyt dobrze - Bunt na wschodzie (1) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Kiedy porozmawiasz z cieciem nadzorującym lokum, Orthusem, dowiesz się, że firma nie radzi sobie zbyt dobrze. Wszystkiemu winne są ciągłe najazdy piratów, którzy napadają na wschodniocesarskie okręty i grabią je bez litości. Okradane są wszystkie statki poza tymi należącymi do klanu Łamaczy-Tarcz - Twój rozmówca nie wyklucza możliwości, że to właśnie oni stoją za plagą kradzieży. Jeśli chcesz pomóc handlarzom, powinieneś zainteresować się tą sprawą.

Nowy cel główny: Ukradnij dziennik pokładowy Suvaris Atheron

Aby znaleźć dowód na konszachty piratów z nordami, musisz dostać się do ich siedziby a następnie zdobyć notatnik, w którym Suvaris Atherion przechowuje swoje biznesowe dokumenty. Aby wejść w jego posiadanie, nie musisz odbywać dalekiej podróży - dom kobiety (Biuro klanu Łamaczy-Tarcz) znajduje się zaraz obok siedziby Kompanii, po prawej. Jeśli wejdziesz tam za dnia, możesz spodziewać się wielu gości (co mocno utrudni kradzież), przez co lepiej uczynisz włamując się do środka już po zmierzchu.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie