Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wprowadzenie do Skyrim: Bruma Beyond Skyrim: Bruma - poradnik do gry

Skyrim: Bruma to rozbudowany mod do kultowego RPG. W tym poradniku dowiesz się, jak zainstalować moda i jak skonfigurować Skyrim: Bruma.

Fus Ro Dah! Beyond Skyrim : Bruma to niezwykle bogaty dodatek, który pozwali ci odwiedzić prowincję Tamriel, znaną z The Elders Scrolls IV: Oblivion. Modyfikacja udostępnia duże miasto - Brumę oraz wiele nowych zadań do wykonania. Dodatek może się także poszczycić własną ścieżką dźwiękową oraz niedostępnymi dotychczas pancerzami i uzbrojeniem z prowincji Cyrodiil. Co równie ważne, Bruma jest bezpośrednio połączona ze światem The Elder Scrolls V: Skyrim, wystarczy więc zainstalować moda, przekroczyć granicę i udać się do nowego miasta.

W niniejszym poradniku znajdziesz szczegółowy opis modyfikacji. Został tu omówiony dokładny proces instalacji moda z wykorzystaniem programu Nexus Mod Manager. Dzięki poradnikowi, dowiesz się jak dostać się do nowej lokacji i rozpocząć przygodę. Kolejne rozdziały to szczegółowy opis wszystkich dostępnych zadań w modyfikacji.

Poradnik do Beyond Skyrim: Bruma zawiera:

  1. Opis procesu instalacji modyfikacji,
  2. Wyszczególnioną ilość modów, która jest konieczna by uruchomić grę,
  3. Zgromadzenie potrzebnych linków do instalacji w jednym miejscu,
  4. Szczegółowy opis wszystkich zadań w modyfikacji.