Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Service Rewarded | Zadania w grze | Skyrim Beyond Skyrim: Bruma - poradnik do gry

Poniżej znajdziesz opis zadania "Service Rewarded", po którego wykonaniu zdobędziesz możliwość nabycia nieruchomości w Brumie.

Miejsce rozpoczęcie zadania: Po zabiciu Thoriny, tuż po zakończeniu zadania Against the Cutters - Service Rewarded | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Miejsce rozpoczęcie zadania: Po zabiciu Thoriny, tuż po zakończeniu zadania "Against the Cutters"

Osoba zlecająca zadanie: Adius Villius

To finalne zadanie, które automatycznie rozpoczniesz po pokonaniu Cuttersów. Udaj się do Brumy i porozmawiaj z Adiusem. Kapitan będzie bardzo wdzięczny za wszystkie twoje dotychczasowe zasługi i poprosi cię, byś mu towarzyszył. Udaj się z mężczyzną do Castle Bruma Great Hall.

Udacie się do Hrabiego Desilus Carvaina, który osobiście podziękuje ci za twoje zasługi. Nada ci tytuł Przyjaciela Brumy, który umożliwi ci nabywanie nieruchomości na terenie miasta. Dodatkowo wypłaci ci nagrodę w wysokości 1500 szuk złota. Na koniec mężczyzna zapyta, co tak naprawdę cię motywowało do wszystkich heroicznych uczynków.

Za bramą natkniesz się na Thalmora. - Service Rewarded | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Za bramą natkniesz się na Thalmora.

Po wszystkim ponownie pomów z Adiusem. Wyjdźcie razem z zamku, a po chwili natkniecie się na Thalmora. W tym momencie czeka cię ostateczny rezultat i konsekwencje związane z zadaniem "A Delicate Situation". Jeśli pomogłeś wyznawcom Talosa (wciąż go wyznają), to Thalmor aresztuje Kapitana za zdradę. Natomiast jeśli w jakikolwiek sposób wyznawcy Talosa przestali być problemem (są martwi lub porzucili wiarę), to Adius pozostanie na wolności.

Niestety, w tym miejscu zadanie jest mocno zabugowane. Choć po raz kolejny sytuacje ratują komendy:

  1. setstage CYRBrumaMS10 100 - wariant, że Adius pozostaje na wolności.
  2. setstage CYRBrumaMS10 50 - wariant, że kapitan straży trafia do więzienia.
Po wykonaniu zadania, możesz powrócić do zamku i porozmawiać z Rignarem - Service Rewarded | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po wykonaniu zadania, możesz powrócić do zamku i porozmawiać z Rignarem. Zapytaj go o możliwość zakupu posiadłości - zaoferuje posiadłość za 10 000 septimów. Zgódź się, a dostaniesz klucze do posiadłości White Pine Lodge.