Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Informacje wstępne

Na dołączenie do Mrocznego Bractwa, specjalizującego się w cichym eliminowaniu osób, na których wydane zostały zlecenia zabójstwa, najlepiej zdecydować się w dalszej części gry. Przemawia za tym przede wszystkim to, że chcąc skutecznie i w miarę możliwości niespostrzeżenie likwidować wyznaczonych mieszkańców świata Skyrim dobrze jest dysponować nieźle rozwiniętą postacią. Nie jest to oczywiście wymagane, ale niewątpliwie ułatwi Ci zaliczanie kolejnych misji. Inną ważną kwestią jest to, że pozbywając się osoby, na którą wydano zlecenie zabójstwa, możesz niechcący zablokować sobie okazję do skorzystania z jej usług czy wykonania związanego z nią jakiegoś mini-questu. Na szczęście w zdecydowanej większości przypadków zabijane osoby nie są nikim ważnym i po śmierci nikt za nimi nie będzie tęsknił, a zabawa nie stanie się przez to uboższa.

Główną siedzibą omawianej frakcji jest początkowo podziemne Sanktuarium Mrocznego Bractwa (powyższy screen) i dostęp do niego uzyskuje się w trakcie zaliczania questu Prawdziwi przyjaciele - Informacje wstępne | Zadania Mrocznego Bractwa | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Główną siedzibą omawianej frakcji jest początkowo podziemne Sanktuarium Mrocznego Bractwa (powyższy screen) i dostęp do niego uzyskuje się w trakcie zaliczania questu Prawdziwi przyjaciele.... Sanktuarium warto odwiedzać nie tylko po to żeby omawiać założenia kolejnych głównych questów Mrocznego Bractwa, ale także żeby podejmować się wykonywania drobnych zleceń. W miejscu tym możesz też odpocząć czy porozmawiać z innymi członkami Mrocznego Bractwa. Warto nadmienić, że niektórzy z nich pełnią rolę trenerów, pozwalając tym samym na podniesienie umiejętności. Sytuacja odnośnie kryjówki Mrocznego Bractwa ulega zmianie w końcowej części przygody z tą organizacją, ale po szczegóły na ten temat zapraszam już do omówień głównych questów Bractwa.

Pamiętaj o tym żeby żadnego z głównych członków Bractwa przypadkiem nie zaatakować, chyba że zależy Ci na zniszczeniu tej organizacji (więcej na ten temat możesz odnaleźć w opisach questów Zniszcz Mroczne Bractwo! i Honor rodziny). Nie przejmuj się też jeżeli jeszcze przed dołączeniem do Bractwa ktoś inny wyda wyrok zamordowania głównego bohatera, bo pomimo zlikwidowania zabójcy nie zaprzepaści to Twoich szans dołączenia do opisywanej grupy.