Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

A Delicate Situation | Zadania w grze | Skyrim Beyond Skyrim: Bruma - poradnik do gry

Poniżej znajdziesz wszystkie sposoby rozwiązania zadania A Delicate Situation w Skyrim: Bruma, który w obecnym stadium rozwoju gry jest zabugowany. Przedstawiamy jednak sposoby na jego rozwiązanie:

Miejsce rozpoczęcie zadania: Castle Bruma Great Hall/okolice zamku

Osoba zlecająca zadanie: Adius Vilius

Jeśli wykonałeś poprzednie zadanie od Adiusa (odzyskanie skradzionych artefaktów), to w pewnym momencie przechadzając się przez miasto spotkasz strażnika - A Delicate Situation | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jeśli wykonałeś poprzednie zadanie od Adiusa (odzyskanie skradzionych artefaktów), to w pewnym momencie przechadzając się przez miasto spotkasz strażnika. Powiadomi cię on, że Kapitan Adius chce z tobą rozmawiać. Udaj się do niego, a dowiesz się o pewnym kulcie, który ma dość radykalne poglądy. Adius poprosi cię o delikatne "rozwiązanie" tej sytuacji.

Siedziba kultystów znajduje się daleko na wschodzie. - A Delicate Situation | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Siedziba kultystów znajduje się daleko na wschodzie.

Miejsce przebywania członków kultu jest bardzo odległe. Znajdują się oni daleko na wschodzie - czeka cię dość długa przeprawa, by do nich dotrzeć. W końcu dotrzesz do obozowiska, podejdzie do ciebie kobieta, Aera the Devout i zapyta o cel odwiedzin. Wspomnij, że wiesz, że należy do czcicieli Talosa. Następnie powiedz jej, że kapitan straży niepokoi się ich poglądami religijnymi.

Porozmwiaj z wyznawcami Talosa na temat ich sytuacji - A Delicate Situation | Zadania w grze | Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy?

Porozmwiaj z wyznawcami Talosa na temat ich sytuacji.

Niestety, na chwilę obecną (Patch 1.2) quest jest zabugowany i niemożliwe jest jego ukończenie. Twórcy obiecali, że w kolejnej wersji zadanie będzie już poprawnie działać. Tymczasem możesz wykonać swoiste obejście - naciśnij "'" i wpisz jedną z poniższych komend, by zobaczyć jak zadanie pierwotnie miało się zakończyć (przeskoczysz do kolejnego etapu zadania):

  1. setstage CYRBrumaMS08 21 - w tym wariancie wyznawcy Talosa wciąż będą się ukrywać i czcić Talosa. Udaj się do kapitana po nagrodę (750 sztuk złota).
  2. setstage CYRBrumaMS08 31 - tutaj udało ci się przekonać wyznawców Talosa, by zaprzestali swoje praktyki. Kapitan będzie bardzo zadowolony i da ci 750 sztuk złota.
  3. setstage CYRBrumaMS08 41 - w tym wariancie zachęciłeś wyznawców by dalej wyznawali Talosa i przestali się ukrywać. Kapitan będzie przestraszony potencjalnymi efektami ich działań, choć i tutaj wypłaci ci 750 sztuk złota nagrody.

setstage CYRBrumaMS08 50 - to najbardziej drastyczny wariant zakończenia tego zadania. Zamordowałeś wyznawców Talosa, zgłoś się do kapitana a ten będzie wściekły twoim postępowaniem. Nie dostaniesz żadnej nagrody.