Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zamieściliśmy opisy szóstej i siódmej mapy skarbów. Dowiesz się jak odczytywać mapy i gdzie prowadzą. Nie są to pełnoprawne poboczne questy, a bardziej opcjonalne aktywności, dzięki którym możesz docierać do poukrywanych po świecie gry skrzyń z wartościowym lootem.

Mapa skarbu VI

Aby dotrzeć do kolejnej mapy, musisz zapuścić się do samego centrum Skyrim. Na szczycie góry, nieopodal krypty Volunruud, odnajdziesz ciało leśnej elfki, która posiada poszukiwany przez Ciebie rysunek. Kobietę możesz znaleźć na północny zachód od katakumb, dokładnie w miejscu, które zostało zaznaczone na screenie poniżej.

1 - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Czytając mapę dowiesz się, że skarb znajduje się w Korvanjund, na północny wschód od Białej Grani - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Czytając mapę dowiesz się, że skarb znajduje się w Korvanjund, na północny wschód od Białej Grani. Kiedy dotrzesz na miejsce, zabij wszystkich bandytów, którzy staną Ci na drodze, a następnie weź skarby ze skrzyni przy drzewie (screen poniżej).

2 - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
3 - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Nieco na wschód od Wichrowego Tronu, zaraz za farmami, powinieneś znaleźć zrujnowany Posterunek Zdrajcy - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Mapa skarbu VII

Nieco na wschód od Wichrowego Tronu, zaraz za farmami, powinieneś znaleźć zrujnowany Posterunek Zdrajcy. Zabij wszystkich bandytów tam rezydujących, a następnie w jednym z kufrów poszukaj mapy skarbów.

4 - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Udaj się do Skały Wisielców na południowy zachód od Wichrowego Tronu - to właśnie tam został ukryty skarb - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Udaj się do Skały Wisielców na południowy zachód od Wichrowego Tronu - to właśnie tam został ukryty skarb. Pokonaj pałętających się po twierdzy bandytów, a następnie zabierz kosztowności ze skrzyni, którą znajdziesz pod skałą z szubienicą.

5 - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
6 - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
7 - Mapy skarbów (VI-VII) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy