Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Windstad Mine | Mody do Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Nieprzerwane eksplorowanie świata w końcu staje się nudne. Może warto kupić starą kopalnie i rozkręcić tam własny biznes?

Modyfikacja Windstad Mine pozwala wykupić wspomnianą wcześniej kopalnie i spory kawałek terenu wokół niej - Windstad Mine | Mody do Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Modyfikacja Windstad Mine pozwala wykupić wspomnianą wcześniej kopalnie i spory kawałek terenu wokół niej. Cała zabawa rozpoczyna się w okolicy lokacji Miodystniak Czerwoniak, gdzie znajduje się zniszczony wóz i notatka zawierająca informacje o pewnej grupie bandytów, przebywających we wspomnianej kopalni. Owych osobników oczywiście należy się pozbyć, a następnie zdobyć pozwolenie na prowadzenie działalności. Autor umieścił w modzie krótką misje, która prowadzi do wykonania wszystkich tych czynności.

Wszelkie budowy odbywają się przy warsztacie znajdującym się w kopalni. Na początek trzeba wyczyścić cały teren i zbudować pierwszy szyb górniczy, podstawowe rusztowania, chodniki czy też magazyn. Następnie można przejść do rozbudowy zewnętrznej części i postawić tam np. sale biesiadną, biuro, dom kowala, chatę gospodarza, baraki dla naszych przyszłych górników czy też stajnie. Na początku wszystkie budynki są puste, więc warto pamiętać o kupnie ich umeblowania.

Wspomniane przed chwilą biuro to równie ważna część jak warsztat. To tutaj odbywa się zatrudnianie górników, strażników oraz innych pracowników kopalni. Ochroniarze oraz odpowiednie fortyfikacje są niezwykle ważne, bo nasza działalność może zostać zaatakowana przez bandytów. W zarządzaniu dochodami pomaga specjalny rejestr, w którym można ustawić automatycznie sprzedawanie wydobytych surowców lub magazynowanie ich na własne potrzeby.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z portalu Nexus Mods (wersja zwykła).

Pobierz modyfikacje z portalu Nexus Mods (wersja Special Edition).

Mod można zainstalować przy pomocy Nexus Mod Managera.