Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Alternate Start | Mody do Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Ciągłe rozpoczynanie gry jako więzień może stać się nudne. Na szczęście mod Alternate Start pozwala zacząć rozgrywkę na wiele różnych sposobów.

Po zainstalowaniu modyfikacji i uruchomieniu nowej gry, zostajemy umieszczeni w tajemniczym pomieszczeniu z posągiem Meridii - Alternate Start | Mody do Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po zainstalowaniu modyfikacji i uruchomieniu nowej gry, zostajemy umieszczeni w tajemniczym pomieszczeniu z posągiem Meridii. Dzięki owemu posążku historia naszego bohatera może rozpocząć się na kilkanaście różnych sposobów. Do wyboru jest np. podróżnik na statku, właściciel posiadłości z domem w jednym z głównych miast lub z farmą w okolicach Smoczymostu, członek jednej z gildii, żołnierz Gromowładnych lub Cesarskiego Legionu, obieżyświat mieszkający w lesie, ofiara bandytów budząca się bez żadnych przedmiotów, wampir, nekromanta czy nawet strażnik Stendara.

W zależności od wyboru nasza rozgrywka rozpoczyna się w innym miejscu i z różnym wyposażeniem. Wybór decyduje również o tym, w którym miejscu znajduje się fabuła Skyrim, jednak zazwyczaj główna misja rozpoczyna się od zbadania pogłosek o walkach w okolicach Helgen.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z portalu Nexus Mods (wersja zwykła).

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP (wersja Special Edition).

Modyfikacje można zainstalować za pomocą Nexus Mod Managera.