Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Różne - Odebranie przedmiotu do zaklęcia | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy Skyrim poradnik, solucja

Różne: Odebranie przedmiotu do zaklęcia

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne i pojawia się ono w dzienniku pod różnymi nazwami, co jest uzależnione od wyników losowania jego głównych wytycznych. Polecam je co jakiś czas ponawiać, bo można w bardzo łatwy sposób się wzbogacić. Szansa na otrzymanie tego zadania pojawi się nie wcześniej niż po ukończeniu pierwszego nadrzędnego questu Akademii w Zimowej Twierdzy, czyli Trudne początki.

Odszukaj maga Sergiusa Turrianusa (zazwyczaj chodzi po głównym placu lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie potrzebuje pomocy z Twojej strony - Różne - Odebranie przedmiotu do zaklęcia | Questy Akademii w Zimowej Twierdzy - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Odszukaj maga Sergiusa Turrianusa (zazwyczaj chodzi po głównym placu lub przebywa w Komnacie Żywiołów) i zapytaj go czy nie potrzebuje pomocy z Twojej strony. Jednym ze zleconych przez tego maga zadań może być wybranie się do osoby, która zwróciła się do niego z prośbą o zaklęcie jakiegoś przedmiotu. Opuść Akademię w Zimowej Twierdzy, otwórz mapę świata i udaj się w oznaczone przez grę miejsce. Podejdź do losowo wybranego zleceniodawcy questu i poproś go w trakcie rozmowy o przekazanie losowo wybranego przedmiotu do zaklęcia (powyższy screen). Możesz już powrócić do Sergiusa, otrzymując wynagrodzenie w złocie.