Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zamieściliśmy opisy drugiej i trzeciej mapy skarbów. Dowiesz się jak odczytywać mapy i gdzie prowadzą. Nie są to pełnoprawne poboczne questy, a bardziej opcjonalne aktywności, dzięki którym możesz docierać do poukrywanych po świecie gry skrzyń z wartościowym lootem.

Mapa skarbu II

Na południowy wschód od Zimowej Twierdzy, pośród śnieżnych bezdroży, dostrzeżesz Zaułek Czeladnika. Kiedy wejdziesz do środka, pokonaj bandytę zamieszkującego lokację, a następnie zajrzyj do torby leżącej obok paleniska (screen poniżej). Znajdziesz w niej mapę skarbu.

1 - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Znaleziony rysunek będzie wskazywał na dwie wieże wznoszące się nad wodą - skarb powinien być umieszczony na ziemi, niedaleko jednej z nich - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Znaleziony rysunek będzie wskazywał na dwie wieże wznoszące się nad wodą - skarb powinien być umieszczony na ziemi, niedaleko jednej z nich. W całym Skyrim jest tylko jedna tego typu lokacja - Wieże Valtheim, na wschód od Białej Grani (screen poniżej).

Zbliż się do strzeżonego przez bandytów terenu, a następnie przyjrzyj się wieżom od strony wodospadu - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zbliż się do strzeżonego przez bandytów terenu, a następnie przyjrzyj się wieżom od strony wodospadu. U stóp lewej baszty leży niewielka skrzynka z masą losowych, ale potężnych przedmiotów.

2 - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Zabijanie bandytów nie jest obowiązkowe - jeśli chcesz, możesz po prostu wziąć kosztowności i wydostać się z niebezpiecznej lokacji - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Zabijanie bandytów nie jest obowiązkowe - jeśli chcesz, możesz po prostu wziąć kosztowności i wydostać się z niebezpiecznej lokacji.

Mapa skarbu III

Na południowy zachód od Wichrowego Tronu znajdziesz Chatę nad rzeką. Kiedy się do niej zbliżysz, zostaniesz zaatakowany przez kota szablozębnego, który pożarł właściciela domu. Zabij bestię i w skrzyni leżącej w kącie sali odszukaj kolejną z map.

3 - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Rysunek na kartce wskazuje na Latarnię morską w Samotni - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Rysunek na kartce wskazuje na Latarnię morską w Samotni. Udaj się tam i pośród skał odszukaj skrzynię ze skarbem. Znajduje się ona pomiędzy głazami, na brzegu morza, od północno wschodniej strony latarni.

4 - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
5 - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
6 - Mapy skarbów (II-III) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy