Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry The Elder Scrolls V: Skyrim zamieściliśmy opisy ósmej, dziewiątej i dziesiątej mapy skarbów. Dowiesz się jak odczytywać mapy i gdzie prowadzą. Nie są to pełnoprawne poboczne questy, a bardziej opcjonalne aktywności, dzięki którym możesz docierać do poukrywanych po świecie gry skrzyń z wartościowym lootem.

Mapa skarbu VIII

Kolejną z map znajdziesz przy zwłokach myśliwego, na wschód od Zimowej Twierdzy. Mężczyznę zabiły horkery, żyjące na wybrzeżu krainy. Dokładną lokalizację ciała widać na poniższym screenie.

1 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Po odczytaniu mapy wyrusz do Smoczymostu - jeżeli jeszcze tam nie byłeś i nie możesz użyć opcji szybkiej podróży, idź cały czas na zachód od Samotni, aż w końcu dotrzesz na miejsce - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Po odczytaniu mapy wyrusz do Smoczymostu - jeżeli jeszcze tam nie byłeś i nie możesz użyć opcji szybkiej podróży, idź cały czas na zachód od Samotni, aż w końcu dotrzesz na miejsce. Zaraz przed mostem, pomiędzy trzema drzewami odszukaj torbę, w której znajdziesz klucz do skrzyni ze skarbem. Po nią samą będziesz musiał zanurkować - leży bowiem na dnie rzeki, nieco na wschód od mostu.

2 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
3 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Oczywiście jeśli nie masz ochoty szukać torby po lesie, możesz zupełnie ją zignorować i otworzyć skrzynię przy pomocy wytrychów - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Oczywiście jeśli nie masz ochoty szukać torby po lesie, możesz zupełnie ją zignorować i otworzyć skrzynię przy pomocy wytrychów. Zamek w niej zamontowany jest jednak bardzo trudny (poziom mistrzowski), dlatego będziesz musiał nad nim trochę posiedzieć.

Mapa skarbu IX

Nieco na zachód od Opuszczonego Więzienia, tuż nad wodospadem, istniała kiedyś chatka Szczęśliwego Lorenza (nieoznaczona na mapie gry). Obecnie jest ona ledwie ruiną, zniszczoną przez spadające drzewo, a jej właściciela znajdziesz martwego w wodzie. Obszukawszy go, zdobędziesz mapę skarbu.

4 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Mapa przedstawia most do Pękniny oraz wodospad, za którym powinien znajdować się skarb - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Mapa przedstawia most do Pękniny oraz wodospad, za którym powinien znajdować się skarb. Poszukiwane przez Ciebie miejsce znajduje się tuż obok Jaru Pękniętego Hełmu, za ścianą wody.

5 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
6 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Ostatnią z map odnajdziesz w Jaskini Kamiennego Potoku, na samym wschodzie krainy, w kierunku południowo-wschodnim od Wichrowego Tronu - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Mapa skarbu X

Ostatnią z map odnajdziesz w Jaskini Kamiennego Potoku, na samym wschodzie krainy, w kierunku południowo-wschodnim od Wichrowego Tronu. Wejdź do pieczary i dostań się do alchemika pracującego dla bandytów. W jego ekwipunku znajdziesz poszukiwany przedmiot.

7 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
Mapa, którą znalazłeś, wskazuje na Kamień Damy, znajdujący się na niewielkiej wysepce pośrodku jeziora, na południowy zachód od Białej Grani - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Mapa, którą znalazłeś, wskazuje na Kamień Damy, znajdujący się na niewielkiej wysepce pośrodku jeziora, na południowy zachód od Białej Grani. Skrzynię ze skarbem odnajdziesz natomiast pod wodą, na samym dnie, gdzieś pomiędzy Kamieniem a Głębią Ilinalty.

8 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
9 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy
10 - Mapy skarbów (VIII-X) | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy