Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaginiony w akcji | Questy poboczne w Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry TES V: Skyrim zamieściliśmy opis przejścia pobocznego zadania Zaginiony w akcji. Tytułowym zaginionym jest Thorald z Białej Grani. W wyniku przeprowadzonego śledztwa (oferuje ono drobne wybory) bohater ustali, że chłopiec jest więziony przez Thalmorczyków i trzeba będzie go uwolnić i odeskortować w bezpieczne miejsce.

Uaktywnienie questu

Zadanie to możesz rozpocząć na jeden z dwóch sposobów. Jeśli podczas wizyty na targowisku Białej Grani zagadniesz starszą panią (Fralię Siwo-Włosą) kłócącą się z dwoma osiłkami, dowiesz się od niej o tragicznym losie jej zaginionego syna, Thoralda. Kiedy zgodzisz się udzielić damie pomocy, zaprosi Cię ona do swojego domu, by tam naświetlić szczegóły sprawy.

Jeżeli nie spotkałeś się z Fralią, a chciałbyś podjąć się tego zadania, możesz od razu udać się do jej domu i tam porozmawiać z silnym, siwowłosym mężczyzną (przywita Cię przekleństwami i wymachiwaniem toporem) - Zaginiony w akcji | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jeżeli nie spotkałeś się z Fralią, a chciałbyś podjąć się tego zadania, możesz od razu udać się do jej domu i tam porozmawiać z silnym, siwowłosym mężczyzną (przywita Cię przekleństwami i wymachiwaniem toporem). Kiedy już go uspokoisz, dowiesz się, że Thorald sprzeciwiał się władzy cesarstwa, przez co został porwany. Twoim celem będzie odkrycie, co konkretnie stało się Thoraldowi Siwo-Włosemu. Swoje poszukiwania powinieneś rozpocząć od największych wrogów klanu, czyli rodu Dzieciąt-Wojny.

Nowy cel główny: Dowiedz się, co spotkało Thoralda

Po rozmowie z Avulsteinem Siwo-Włosym, zostaniesz skierowany do domu klanu Dzieciąt-Wojny w Białej Grani (sąsiedni budynek). Potrzebne Ci informacje możesz zdobyć na kilka sposobów. Jeśli nieobce Ci sztuki złodziejskie, możesz włamać się do domostwa i ukraść Cesarskie Pismo, znajdujące się w pokoju po lewej. Jeśli brzydzisz się kradzieżą, możesz przekonać Idolafa Dziecię-Wojny do tego, aby powiedział Ci wszystko, co wie (perswazja).

Gdyby i to nie spełniało Twoich oczekiwań, możesz ukraść dowolnemu domownikowi klucz do pokoju z Cesarskim Pismem i następnie zabrać księgę - Zaginiony w akcji | Questy poboczne w Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Gdyby i to nie spełniało Twoich oczekiwań, możesz ukraść dowolnemu domownikowi klucz do pokoju z Cesarskim Pismem i następnie zabrać księgę. Ostatecznie, jeżeli nie boisz się posunąć do szantażu, możesz ukraść Jonowi kompromitujące listy miłosne. Kiedy wejdziesz w ich posiadanie, wystarczy, że zagrozisz którejś z tych osób ujawnieniem korespondencji. W ten sposób sprawisz, że Dzieci-Wojny same przyniosą Ci poszukiwany dokument.

Nowy cel główny: Dostarcz dowód Avulsteinowi

Po przejrzeniu dokumentów zabranych z domu klanu Dzieciąt-Wojny dowiesz się, że Thorald został pojmany przez cesarskiego generała Tulliusa oraz że jest przetrzymywany w Północnej Strażnicy. Klan Siwo-Włosych z pewnością będzie zainteresowany tymi informacjami, dlatego dobrze zrobisz oddając im znaleziony dowód.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie