Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Skyrim - poradnik, solucja, mapy

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prosto w serce cz.2 | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim Skyrim poradnik, solucja

Prosto w serce

Uwaga! Zadanie to jest opcjonalne, przy czym jego zaliczenie może przybliżyć Cię do odblokowania kolejnego nadrzędnego questu Towarzyszy. Warto jednocześnie dodać, że możesz je otrzymać nie wcześniej niż po zaliczeniu nadrzędnego questu Srebrna Ręka.

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Aela - Prosto w serce cz.2 | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Jedyny możliwy zleceniodawca tego questu to Aela. Po tym jak zgodzisz się na wykonanie zlecenia zostaniesz poproszony o zgładzenie jednego z przywódców Srebrnej Ręki, przebywającego w losowo wybranej lokacji w świecie gry. Otwórz mapę świata i wybierz się w oznaczone przez grę miejsce. W zależności od typu lokacji konieczne może się okazać wyeliminowanie zgromadzonych wokół niej łowców wilkołaków, bądź też od razu będziesz mógł przystąpić do jej eksploracji (powyższy screen).

Skup się na zlokalizowaniu przywódcy (powyższy screen) - Prosto w serce cz.2 | Zadania Towarzyszy | Solucja Skyrim - Skyrim - poradnik, mapy, questy

Skup się na zlokalizowaniu przywódcy (powyższy screen). Będzie on oczywiście znacznie silniejszy od pozostałych członków Srebrnej Ręki, co nie znaczy, że nie spotkasz w danym miejscu innych równie wymagających przeciwników. Najważniejszą wiadomością jest jednak to, że zginąć musi jedynie przywódca, tak więc po jego zgładzeniu możesz od razu opuścić dane miejsce. Możesz już powrócić do Aeli i odebrać nagrodę w postaci złota.